"BUĎME ŠŤASTNÍ A PAK SI K NÁM NAJDE CESTU VŠE, CO HLEDÁME..."

25.03.2014 19:09

Milí čtenáři,

v dnešním vydání naší rubriky bych vám chtěla poděkovat za vaše ohlasy. Je vás čím dál více, kteří pravidelně usedáte v tichosti a necháte se inspirovat jakousi týdenní předpovědí a vzkazy z Nebes.

Plní to takto svůj účel, neb když si najdeme denně pár minutek jen pro sebe, uvolníme se z pout našich myšlenek, které se honí mnohdy jako zběsilé a nemohou najít svůj klid...

Potrava pro duši je stejně tak důležitá, ne-li důležitější, než pro tělo.
Minulý čtvrtek jsme prošli Jarní rovnodenností, jako zázrakem jsme vpluli do velmi sytých fotonových částic energie Lásky, která nás bude již stále zaštiťovat a posilovat vnímání našeho srdce.

Jaro je tu a s ním barevná škála všech prožitků, které k voňavému jaru patří. Proto buďme otevření, vědomě vdechujme úlevu, která námi chce proudit bez ohledu na to, jestli tomu náš rozum rozumí, či ne.

Máme šanci uvidět naše situace a sama sebe z ptačí perspektivy, bez souzení, bez výčitek, s přijetím všeho takového, jaké to je...

Tento týden měsíc pluje ve znamení Kozoroha, Vodnáře a Ryb.  Zaměřme se na kostru, držení těla a pohyb, na naše nohy, křečové žíly, jež pomáhá léčit pohanka, v jakékoliv podobě připravená, na sladko či na slano, je to nejlepší přírodní zdroj rutinu.
A na závěr týdne v Rybách se zaměřme na lymfatický systém. Správná masáž nohou a chodidel je nejen příjemná, ale i velmi prospěšná.
Oblékejme se do bílé, červené a modré.

Nezapomeňme, že v neděli 30.3.  při novoluní začínáme letním časem.

Věta týdne -
- "BUĎME ŠŤASTNÍ A PAK SI K NÁM NAJDE CESTU VŠE, CO HLEDÁME..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode