"ČELÍM VŠEM VÝZVÁM SE SRDCEM NA DLANI..."

27.05.2014 19:36

Milí čtenáři,


květnový měsíc se nachyluje ke svému konci, však to neznamená, že energie Lásky, tolik projevené ve vzduchu kolem každého z nás, se vytratí...
Ba naopak, jsou posíleny vlivem Marsu, který byl tři měsíce tzv. retrográdní - prostě couval či "šel" pozpátku.
Minulé úterý se konečně zastavil a nabral tempo vpřed! Co to s námi udělalo? No, popravdě - zmatek.
Čtvrt roku jsme se snažili pracovat na svých plánech, jak jsme jen mohli a výsledek?... Mnohdy žádný a to je ještě ta dobrá varianta:)

Nyní se již vše dalo do pohybu po proudu, takže můžeme očekávat po prvních dnech neukotvení a jisté slabosti a "motání se", prudký vztestup všech našich snah, které jsme již vzdali...
Mnohonásobné odměny čekají ty z nás, kteří se přese všechny klacky pod nohy trpělivě opět stavěli a zasévali a tvořili ve vědomí Nejvyššího Dobra.

Takže nyní, v následujících týdnech uvidíme, jestli naše práce byla marná, anebo se nám nyní zrealizují výsledky a my se budeme moci přesvědčit o správnosti své cesty.

Zítra, ve středu 28.5. zažijeme Nov v Býku, proto buďme obezřetní ohledně našeho krku, týlu a ramen. Uvolňujme ztuhlost šíje, kloktejme, preventivně. Ve čtvrtek vstoupíme do znamení Blíženců, jež ovlivňují plíce a průdušky, paže, ruce a dech. Doporučuji zvýšit přísun zinku a vitamínu C, hluboce dýchat a radostně si zpívat!:)
Koncem týdne projdeme Rakem, který ovlivňuje žaludek, hruď, mléčné žlázy a trávení. Trocha odlehčení v naší stravě nám jen prospěje, zvláště si dopřejme stravu syrovou.

Barevné ladění našeho šatníku se odráží v barvách modré, bílé a žluté.

VĚTA TÝDNE  -  

-  "ČELÍM VŠEM VÝZVÁM SE SRDCEM NA DLANI..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode