"ČEMU VĚŘÍME, TO JE..."

01.07.2014 19:46

Milí čtenáři,

dnes máme 1. července, vstoupili jsme do druhé poloviny roku. Kdo si ještě neuzavřel první půlku, na chvíli se zastavte a spusťte své vědomí hluboko do srdce s prosbou o ukázání situací či tváří, které se stále drží prapůvodního programu nepochopení, neodpuštění či nepropuštění.

A pak jen s prosbou a požehnáním vše odevzdejte, ať otevřete nové dveře a již nemusíte řešit staré záležitosti. Dovolené jsou v plném proudu, děti s úsměvy na tváři vítají každý den volna, kdežto my dospělí mnohdy nevíme, kam zvláště s menšími dětmi, které vyžadují hlídání. 

Maminky a tatínkové, připojte zároveň i víru v ochranu svých dětí, zbytečně neprogramujte konfliktní situace, které by mohly nastat. Neboť čeho se nejvíce bojíme, to přitahujeme. Proto posilujme vědomí Lásky a Ochrany, které jako štíty do aur vysíláme. Jedno již, či dětem či dospělým, neboť myšlenka vždy dorazí k příjemci buďto jako příjemný aspekt, který se vpije do záření kolem našich těl, anebo jako agresivní energie, která naleptává přirozenou ochranu v éteru.
Proto platí, čím více jsme v dobrotě a v souladu sami se sebou, tím méně se daří útočníkům, ježto nás prostě "nemusí", neb tato nehezká energie se odrazí od naší záře jako od obranného štítu.

Dnešek patří znamení Lva, ježto ovlivňuje srdce a krevní oběh. Od zítřka do pátku pak postoupíme do znamení Panny, která ovlivňuje trávení, hlavně slinivku a střeva. Slinivka žádá sladkost života, kdo se stále mračí a stále si stěžuje a obviňuje okolí, nedodává slinivce tu pravou přirozenou životní sladkost, která je o vděčnosti a vidění hlavně toho, co mi život dává a ne, co mi bere. Neboť co bere je mnohdy právě pro naše Dobro...
Víkend strávíme ve Vahách, proto opečovávejme své ledviny, hodně pijme, méně solme, masírujme chodidla. Zásaditou stravou podpořme odkyselení těla - ovoce, zelenina, ořechy, pohanka, luštěniny, celozrnné pečivo apod.
Pondělí a úterý patří Štíru - vyměšovacím a pohlavním orgánům, močovým cestám - podpořme je šťávou z brusinek, naučme se přijímat svou sexualitu.

Barevné ladění tohoto týdne máme v barvách žluté, oranžové a modré.

Věta týdne - 
- "ČEMU VĚŘÍME, TO JE..."

S láskou a požehnáním 
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode