LETNÍ SEMINÁŘ NA HLUŠCI S KONCERTEM MAOKA 29.6. - 1.7.2018

01.04.2018 12:57

MILÍ PŘÁTELÉ,

PROSÍM PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ NA LETNÍ SEMINÁŘ, který se bude konat od 29.6. do 1.7.2018 s názvem:

DARY LUNY A MATKY PŘÍRODY

28.6. proběhne jeden z deseti úplňků tohoto roku, které při součtu data dávají číslo 9. 
Silný vliv tohoto konečného čísla letos působí ZÁZRAKY v jakýchkoliv životních oblastech.
Letní období po Slunovratu poskytuje dvojnásobnou vibraci, neboť se nacházíme ve znamení Raka, jehož planetou je naše Luna.

Nejméně dva dny před a dva dny po úplňku se maximalizují fotony v odraze Vesmíru, proto správným způsobem si přát je výzvou pro nás všechny, kteří se snažíme změnit své Životy k lepšímu s realizací Tvořitele na Zemi při veškerém respektu a pokoře vůči Božské Prozřetelnosti.

Výzvou tudíž je pohybovat se v tomto KLÍČOVÉM OBDOBÍ RAČÍHO ÚPLŇKU, KTERÝ PROBĚHNE VE ZNAMENÍ KOZOROHA - zrození Krista - v krásném prostředí Beskyd, kde je Matka Příroda obzvlášť štědrá.

Navštívíme náš strom POZNÁNÍ DOBRA A ZLA, v propojení v meditacích posílíme KOLEKTIVNÍ KRISTOVU MŘÍŽKU pro pomoc naší DRAHÉ ZEMI. 

Souznění s přírodními Duchy Víl, Gnómů, Skřítků apod. nám dává nové možnosti poznání obyvatel jemněhmotné sféry, uvědomění si důležitosti jejich úkolu a schopností naší komunikace s nimi. 

Včetně s ŘÍŠÍ ZVÍŘECÍ a MINERÁLNÍ se budeme učit naslouchat jejich poselství, neboť bez tohoto celkového propojení se jsme stále neúplní, oddělení od Boha, od Jednoty.

Další krásnou vsuvkou do našeho semináře bude opět KONCERT MAOKA, kterého bych ráda při pěkném počasí nechala rozeznít do celého kraje venku na terase Hlušce, kde bude i večerní grilování ryb a krkovičky s různými salátky a dobrůtkami.

Moc se na vás všechny těším, vzhledem k mým narozeninám, které proběhnou právě v úplňku 28.6., je velmi pravděpodobné, že se tato souhra "náhod" znásobí v pocitech 

PEVNÉ, RADOSTNÉ VÍRY V ŽIVOT A NAPLNĚNÍ POHÁRU POZNÁNÍ AŽ PO OKRAJ.

Pokud cítíte souznění, prosím, volejte na můj telefon 777 312 137.

Cena za vše včetně odměny pro Maoka je 4 500 Kč.

TĚŠÍME SE NA VÁS :)

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode