"KLEPEJTE, BUDE VÁM OTEVŘENO, PROSTE, BUDE VÁM ODPOVĚZENO..."

18.03.2014 00:00

Milí čtenáři,

opět jsme v období těsně po úplňkovém, měsíček se nám zakulatil 16. 3. v 18.08 h. ve znamení Panny.
Jsme v nejvhodnějším období na započatí jarní očistné kůry, kterou je nejlépe zahájit třítýdenním proplachováním se čajem z kopřiv.

20. 3.ve čtvrtek projdeme Jarní rovnodenností, kdy síly dne i noci se spojí, nesoupeří spolu, jsou v naprosté rovnováze.
Jaká to výzva pro nás, obyvatelé naší Zemičky, abychom se inspirovali a spojili se tělem i duší a přestali v sobě vytvářet energii opozice.

Proto využijme tuto doslova Magickou moc jarní rovnodennosti prakticky, nechejme v sobě dozrát to, co již dlouho pociťujeme a čemu nejsme schopni uvěřit...

Vědomým přístupem a důvěrou ve všeobsáhlou pomoc Boží vůle, Univerza či Přírody se dostáváme stále blíže sami k sobě a tak máme obrovskou šanci ztotožnit se s Mocí naší, abychom si svůj Život již konečně začali řídit sami bez ohledu na vnější okolnosti.

Požádejme, poprosme, v naprostém odevzdáním a pokoře o to, co z hloubi duši pociťujeme jako potřebné pro naplnění našeho Osudu a pak předejme vše té Vyšší moci.

Přeji nám všem splnění všech přání, která jsou v souladu s Dobrem, klidnou cestou, v důvěře, že vše, co se nám právě děje je přesně to, co potřebujeme k pochopení mnohem Vyššího záměru, který vesměs ego neumí pochopit...

Oblékejme se do barev červených, oranžových a modrých, podpoříme tím správné vyladění našeho čakerního systému.

Věta týdne -
- "KLEPEJTE, BUDE VÁM OTEVŘENO, PROSTE, BUDE VÁM ODPOVĚZENO..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode