MILUJI A JSEM MILOVÁN (A)

20.05.2014 19:31

Milí čtenáři,

Poúplňkový týden odeznívá v ustupující Luně jako úleva emocí chtění a tužeb. Vždy, když náš měsíček couvá, zacítíme jistou úlevu, jakoby výdech a tzv. rezignaci, která je vhodná pro přehodnocení všeho, čeho chceme a myslíme si, že  bez "toho či onoho" nebudem šťastní.

A tak je to v našich vztazích a i tužbách materiálních, moudře vše Příroda zařídila, abychom měli "motor" a následně mohli "přeřadit" na neutrál:)

A tak vám všem, Drazí, přeji, ať umíte dýchat a vydýchávat zároveň, v jakémkoliv věku svého narození, neboť nikdy není pozdě změnit myšlenku a Akášický princip Zákonu příčiny a následku pozměnit!

Jsme Láskou a tou budeme, ať věříme či nevěříme. Stejně každý věří tomu, co chce a to je přeci fajn, být osvobozený od paradigmatu nějakých předsudků, co je  dobré a co ne.. Pro každého je to jiné, každý máme přeci svůj Osud a svou Pravdu, tak proč se stále srovnávat a říkat si, jestli jdeme dobře či ne.

Rozhodněme se, že kráčíme svou Cestou sama k sobě, k Bohu, každý dle svého přesvědčení, dle své víry a věřme sami sobě, důležité je, abychom byli v souladu sami se sebou....

Tento týden projdeme znamením Vodnáře, které je o našich nohou. Pak Rybami, které ovlivňují zvláště náš lymfatický systém a chůzi. Koncem týdne projdeme Beranem, který ovlivňuje hlavu a naši životní sílu.

Přeji nám všem pohodu v těchto nádherných májových dní a nazaujatost vůči sama sobě a ostatním:)

Barevné ladění našeho šatníku je o bílé, modré a červené.

Věta týden -
-  MILUJI A JSEM MILOVÁN (A)

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

 

 

 

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode