"OKOLNÍ SVĚT NASTAVUJE ZRCADLO NAŠEMU NITRU..."

06.05.2014 19:15

Milí čtenáři,

nastává Májový čas, čas Lásky v ovzduší všude kolem. Energie jsou mile přetíženy aspekty silného záření čiré esence opravdovosti, do popředí se dostává upřimnost k citům, jak ke svým, tak k ostatním.

Ukončili jsme dubnový měsíc, plný chaosových myšlenek, podráždění a roztříštění, mnohdy bez možnosti zachytnout čistý hlas intuice.
Od 1. května nastává dokonalý zlom ve vnímání, vše dostává tzv. nálepku pravdy či nepravdy, neboť nyní již máme jednat v naprostém souladu sama se sebou. To znamená - jak na srdci, tak na jazyku...

Ano, měli bychom takhle žít stále, ale ruku na srdce, komu se to daří, když se emoce vzdouvají a z hlediska ohleduplnosti či strachu - což je horší varianta - se přizpůsobuje pravda dle okolností...

Pravda jako taková je pro každého jiná, přestože je v celistvosti stále tatáž, neboť základní jádro obsahuje Bezpodmínečnou Lásku, nikoho nesoudící a milující všechny a všechno.
Jen v této Lásce není obsažena energie strachu a obav, jen v tomto konání dochází k Požehnání našich Životů, našeho zdraví, našeho partnerství, naší Hojnosti ve všech směrech.

Proto buďme opravdoví a upřimní, v souladu sami se sebou. Usmívejme se a vězme, že v nás dlí Bůh, který se konečně dostává ke slovu a chce se projevit. Těžké situace jsou jen výzvou k tomu je překonat plnou vírou v tuto Bezpodmínečnou Lásku, která zaceluje a uzdravuje všechny a všechno.

V tomto týdnu procházíme znamením Lva, Panny a Vah. Opatrujme své srdíčko a krevní oběh, slinivku vyživujme sladkostí životní a ke svému trávení buďme milosrdní a dopřejmě mu hlavně živou stravu a vodu. Na konci týdne ve Váhách se zaměřme na ledviny, čištění krve.

Barevné ladění v našem šatníku je vhodné v růžovo zelené, žluté a modré.

Věta týdne -
-  "BUĎME PÁNY SITUACÍ, KTERÉ SE NÁS SNAŽÍ ZOTROČIT..."


S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

 

ZE DNE 29. 4. 2014

Milí čtenáři,

dnes 29. dubna máme Novoluní, měsíc se nachází ve znamení Býka, jenž ovlivňuje krk, ramena, týl, čich a chuť.
Zároveň je dnešek zasvěcen Mezinárodnímu dni tance.

Dovolme si tedy roztančit se jak vnitřně, tak tělem a uvolnit  ze sebe přetlak posledních dní.
Velikonoční svátky nám daly možnost ukřižovat v sobě vše nevhodné, zkostnatělé, zároveň s Kosmickým kardinálním křížem sestaveným z planet dne 23.4. jsme se opět mohli "pohnout z místa", udělat tzv. kvantový skok ve svém vnímání, úhlech pohledu a uvědoměním si, že si svůj osud tvoříme stále jen my sami a pokud chceme ve svém Životě zažívat energii Lásky ve všem, je třeba uvolnit ze sebe veškerý strach.

Tolik výzev a pomocných rukou z Nebes co jsme v poslední době obdrželi, tolik darů, které mnohým z nás změnily každodenní postoj k situacím, tolik krásného, co jsme přese všechno trápení uviděli a zažili, to jsou všechno stálé návody a podpory k tomu, aby se v nás otevřela energie Vděčnosti, která umí jako pohádková zázračná síla přivolat do Života opravdové požehnání...

A teď jen jej umět přijmout... Ano, stále čekáme na vyřešení svých "neřešitelných" situací, ale pokud si náš rozum neumí představit, jak by asi ono vyřešení mělo proběhnout, upadáme do beznaděje a smutku, v horším případě do depresí bez záchytného bodu Světla na konci tunelu...

Milovaní, věřte, že s jakou energií vstanete a počas dne nakládáte, taková se vám vrátí, mnohonásobně zvětšena...Nestojí tudíž za to moudře se zamyslet nad naší přirozeností a tou je být v harmonii a Lásce a důvěřovat naší intuici?

Během týdne projdeme znamením Blíženců, které ovlivňují naše plíce, dech a ruce. Proto dýchejme vědomě, uvědomujme si Dar dechu. V neděli vstoupíme do znamení Raka, jež ovlivňuje trávení - opět proto odlehčeme stravě, živá strava odkyseluje tělo a dodává energii a optimismus.

Barevné sladění našeho oblečení by mělo být v modré, růžovo zelené a žluté.

VĚTA TÝDNE -
-   "OKOLNÍ SVĚT NASTAVUJE ZRCADLO NAŠEMU NITRU..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode