Renatin týden: 02.05.2016 - 08.05.2016

01.05.2016 15:19

Milí,

ukončením dubnových dní vstupujeme do májové krásy, která se stává laskavým pohlazením v roce celých 31 dní.

Otevírá se studna požehnání, která vylévá svou magickou energii na všechny, kteří si nechcete nechat ujít přítomnost nejsilnějších okamžiků.
Stát se Láskou, doslova a do písmene, znamená zapomenout na své rozbouřené emoce, na své ego, pokusit se věnovat mu pozornosti co nejméně a zaměřit se do hlubin té studně, která občerství každého poutníka, který je již znaven stálým řešením neřešitelného...

Výzvou tohoto měsíce se stává být praktickým a přitom absolutně něžným ve své síle, neválcovat své okolí stálým napomínáním a ukládáním úkolů jen proto, aby bylo po našem.

Vesmír je nám nakloněn ve své absolutní srdečnosti, neboť květnový měsíc je poslaný pro rozhlédnutí se po svém okolí, jak žiji, s kým žiji. Co chci změnit a co nechci, s čím jsme spokojení, s čím  méně a co mohu změnit a s čím se mám smířit.

Stále jsme dle máyského kalendáře v treceně Cauc - Bouře, která do 5.5. z nás vyplavuje všechen odpad minulosti, mnohdy zahnívající a páchnoucí, který se nedaří i při opakující pomoci Nebes vyčistit.
Hlemýždí tempo již nelze podporovat, kdo kráčí pomalu či se zastavil ve svém duchovním vývoji, bude přinucen úměrně ke své stagnaci, což se může projevit násilným zásahem do Života v nepříjemné situaci.

Ochrana Boží Prozřetelnosti a našich Andělských Bytostí je stále nadosah, i v té nejčernější hodince, kdy nedůvěřujeme již ničemu a sobě už vůbec ne, stačí doslova ze zoufalství vyzářit prosbu o pomoc. Podmínkou je však propojení se s pokorným vhledem, který se do úzkostné prosby prolne. Nebesa se nedají ošálit, jde jen o to, jestli tato energie je upřimná.

A tak všichni, kteří nosí ve své pýše nos příliš nahoru, přestože se hrbí pod tíhou svých mentálních nákladů, ucítí, co to je opravdu se upokornit.
Rozčarování sama ze sebe, ani ne tak ze svého okolí, ale jen a jen ze svého postoje a priorit, které člověk uznával, je nadosah...

Přeji nám všem, aby toto rozčarování, pokud k němu dojde, naplnilo svůj účel a to nezahořknout na Život, ba naopak. Uvidět obrovskou výzvu k posunu sama sebe tam, kde dlí Bůh, což je do našeho srdce. Uvědomit si všechny ty hry a bláznoviny, které vyvádíme, abychom oslnili naše okolí a vynutili si obdiv a chválu. Neboť tato potrava je hladovou potravou, sytí jen naše ego, které se v jistou vesmírnou chvíli rozpadá na prach.
Proto nasyťme své opravdové Já, které je ve své podstatě sytým stále. Jen svou pozorností mu dáváme možnost prolnutí se do našich každodenních všedních dnů tak, že se z nich stávají dny sváteční...

VĚTA TÝDNE - KAŽDÝ DEN JE POŽEHNÁNÍM, KAŽDÝ DEN JE NOVÝM POZNÁNÍM...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode