Renatin Týden: 07.03.2016 - 13.03.2016

07.03.2016 05:52

 

Milí,

máme tu další týden v duchu povzbuzení a optimismu vzhledem k blížícímu se jaru:)
Oči již máme na štopkách, toužebně vyhlížíme každý paprsek sluníčka a závan voňavého vzduchu. Když po ránu otevřeme okno, zaslechneme nádherný zpěv ptáků, který neodvolatelně láká znovu zavřít oči a ještě chvíli snít.

Měsíc březen je známý dle čínské medicíny očistou žlučníku. Je doba pročišťování a uklízení, jak v těle, tak v duši. Žlučník je zapasovaný do jater, na ně dojde řada hned v měsíci následujícím - dubnu.

Vařte si čajíky hořkých bylin. Zeměžluč, kořen pampelišky, řepík, pomohou vám uklidit v žlučových cestách a vůbec v celém trávicím traktu. Je vhodné držet půst, alespoň před velikonocemi neholdujte masu, mimo známou tradici odlehčíte svému tělu, jarní únava nemusí mít typické příznaky.

Zamyslete se nad touto dobou, vše volá po jarním úklidu, nejen naše těla, ale i naše myšlení snese překopání a uvědomění si, čemu stále věnujeme pozornost a z čeho cítíme nelibost, strach a nepříjemný pocit nemožnosti se chytnout konkrétní změny, kterou bychom rádi učinili. Denní zprávy situace ve světě nám klidu nepřidají, jen prohlubující se chaos, ze kterého se mnozí snaží utéct k různým připoutanostem, závislostem, v touze alespoň něčeho se zachytit a své ego tak ukonejšit.

Stále platí a bude platit zásada - Čemu ve svém životě věnuji pozornost, to je. Pokud obavám, má realita se stane jednou velkou snůškou neustálých strachů ze všeho. Naše chorobná mysl bude ve všem vidět tu druhou stranu temna, světelná se jaksi nevejde do našeho zorného pole. Přestože všechno má dvě strany, zmanipulovaná mysl neumí najít východisko, neboť je lapená v síti matrixu, iluze.

Milovaní, stačí se nadechnout a z hloubi srdce poprosit Boží Prozřetelnost o prozření do té správné reality absolutní Lásky ke všemu a ke všem! Žádná prosba není ignorována, každá bude naplněna v pravý čas, čím dříve začeme, tím dříve budeme sklízet plody našeho úsilí.
Proč nezačít okamžitě? Pokud vás momentálně něco trápí, s čím si nevíte rady, zastavte se, odejděte chvíli do klidu, kde vás nikdo nebude rušit, může to být i chvíle v horké vaně. Zavřete oči, vnořte se do svého srdce či do oblasti bodu třetího oka mezi fyzickýma očima a vroucně požádejte o pomoc v klíčové vaší situaci.
Milost odpovědí a spontánních intuičních vhledů je a bude letos přehršel, však my máme svobodnou vůli a nikdo za nás náš Život žít nemůže!
Je jen na nás samotných, co s Ním uděláme Tady a Teď bez ustavičného čekání, až nás někdo chytne za ruku a ze svízelné situace vyvede. To se také nemusíme dočkat... a většinou nedočkáme...

Zima se nám pozvolna uklání a odchází spát, dává prostor novému období, které zažehuje jiskru v našem oku i srdci, vnitřní úsměv nás začíná zdobit, aniž bychom si to uvědomovali. To všechno dělá kouzelná atmosféra Jara, které co nevidět zaklepe na dveře.
Nalaďme se tudíž už a nepromeškejme ani den. Zlovolným myšlenkách požehnejme a nechejme je rozplynout, odvraťme od nich náš duchovní zrak a věnujme pozornost těm druhým, láskyplným, přinášejícím Hojnost a Blahobyt všeho, čemu jsme potřební.

VĚTA TÝDNE - DŮVĚŘUJI BOŽSKÉMU NAČASOVÁNÍ

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

 

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode