Renatin Týden: 14.03.2016 - 20.03.2016

14.03.2016 06:07

Milí,

zdravím vás a vítám u dalších inspirací Renatina týdne.
Máme za sebou jedno z nejdůležitějších novoluní. Dozvuk bude probíhat až do novoluní dalšího 7. dubna. Pocity zastavení a marnosti, jakési nestability a různých otazníku ve vzduchu, takto by se dalo nazvat pár dní v klíčovém období Novu. Zároveň však pravé magičnosti a touhy tvořit a předkládat Vesmíru nové plány:)

Vše má svůj význam a tak jakýkoliv nesoulad v pocitech má za úkol připravit nás na období Jarní rovnodennosti, která nastane 20. března v 5. 31 hodin ráno. Slunce protne v ten okamžik rovník, dochází k vyvážení mezi Temnotou a Světlem. Čili den a noc jsou stejné délky.

Pokusme se tento týden využít k tomu, abychom očistili své podvědomí do hloubky jak jen je to možné. A nejen podvědomí, i po fyzické stránce. Neboť Jarní rovnodenností v podstatě nastává zlom, který vede k novým začátkům. Uzavírají se staré dohody našich programů, ve kterých jsme se zavázali sloužit jistým záležitostem a situacím až do vyřešení a propuštění z našich životů. Máme možnost využít této nabídky, ukončit dlouhodobé spory, dojít k prozření, kdy již neobviňujeme okolí ze svých proher a neúspěchů. Uzavřením této kapitoly se pomyslné dveře zavírají. Na dohled jsou ihned nové, vzývající nás ke spolupráci a odvaze.

Ruka položená na klice nových dveří musí být vyvážená postojem opravdové chuti nechat minulost minulostí.
S požehnáním jí poděkovat a vkročit do nových jarních dní s výzvou svého srdce, které otevírá naši srdeční čakru dokořán. Ve vzduchu je cítit opravdové kouzlo Lásky, svěžest vůní a nádhernou dravost Matky Přírody, kterou nic nezastaví. Vše se rodí, vše touží být v čistém hávu neposkvrněnosti záští a hněvem, brutalitou a ukazováním prstem.

Tato frekvence Lásky se účastní na přerodu ze starých myšlenek a postojů, proto cokoli, co již nesouzní s harmonií Vesmíru, ponechte v míru minulosti s poděkováním za výuku, které se vám dostalo. V podstatě druhý Silvestr, který dává poslední možnost v tomto roce douzavřít rok loňský.

Proto zamyslete se ještě, prosím, jestli někde vás nežije člověk, kterému jste neodpustili, jestli někdo netouží po vašem přijetí a schoulení se do vaší náruče s prosbou o odpuštění.
A také, jestli jste vzali na Milost sama sebe. Třeba právě za to, že jste dlouhá léta udržovali postoj k něčemu či někomu neobjektivní v zaujetí.

Nádech a výdech, nechť odejde vše, co již neslouží Nejvyššímu Dobru! Buďte si jistí, že budete vyslyšeni, pokud budete pravdiví a pokorní, v úctě před Bohem a v úctě sami před sebou.

Milovaní, přeji vám moudré využití každé chvilky tohoto týdne před rovnodenností, záblesky Vědomí, které vám posílí víru ve všeobecné Dobro a posléze pocit svého Středu, kdy prostě víte, že kráčíte svým Životem správně...

VĚTA TÝDNE - NASLOUCHÁM SVÉMU NITRU TRPĚLIVĚ, UMÍM SE ROZHODNOUT!

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode