Renatin týden: 09.05.2016 - 15.05.2016

09.05.2016 05:41

 

Milí,

tento rok se zahájením v tomto krásném májovém období je ve znamení návratu Partnerských duší, které k sobě patří a které byly věky od sebe odloučeny.

K setkání se se svým druhým JÁ však musíme dospět. Totiž kdysi na počátku Stvoření jsme byli JEDNO. Rozdělením na mužský a ženský aspekt jsme se začali vyvíjet každý po svém a každý jinde. Občas v průběhu nekonečných inkarnací jsme se k sobě dostávali v různých vztahových vazbách, například jako sourozenci, či otec nebo matka s dítětem apod.
Stále jsme dušemi o sobě věděli, bodejť, jsme Jedno, neoddělitelně patříme k sobě. Však až nyní ve Vodnářském věku dochází k Milostem, které umožňují navrátit se k sobě v partnerském vztahu, douzavřít nekonečné karmické kolo, splynout v nirváně propojení a odejít společně Domů. Tam, odkud jsme kdysi přišli.

Vypadá to krásně pohádkově a jednoduše, opak je však pravdou. Celé noviny by nestačily na popsání průběhu návratu k sobě magneticky přitahovaných Duší, které jsou prozkoušeny všemi možnými způsoby. Málokdy se poznají při setkání oba navzájem, většinou je žena ta, která prostě "ví". Obrovská oboustranná přitažlivost je vykoupená téměř vždy nesnadností být spolu, neboť bývají v 99 procentech ve svazcích a to již dlouholetých. Tyto svazky však bývají již nějakým způsobem nefunkční, udržované skrze majetky, děti či jiné závazky.

Průběh od prvního očního kontaktu  po Milost okamžiku, kdy je jim umožněno spolu konečně být, se čítá i na vícero let.
Začíná růst, nekonečný duchovní růst obou, jež je vykoupen slzavým údolím a všerůznými situacemi, které oba doslova nutí přehodnotit ve svém Životě vše, co přehodnoceno být má, nevyhýbat se žádné konfontaci se svým nitrem a jít dál a dál cestou do své absolutní přirozenosti bez jakékoliv přetvářky.

Říkáte si, že je to nemožné? Ano, většinou je toto pro mužskou část duše nemožné, nebo alespoň ne v takové rychlosti, v jaké to dokáže žena. Ta bývá většinou zraněná neopětovanou láskou a možná i úprkem muže, který se té intenzity, kterou v životě nezažil, leká...

Žena opravdová však dokáže vstřebat veškerá ponížení, dokáže se totiž dívat očima Lásky, opravdové, bezpodmínečné.
A tak ona svým přístupem a proměnou, na které pracuje nejlépe, jak jen dokáže, formuje i své druhé JÁ, neboť mají jedno společné Vyšší Já. Z něho čerpají oba jedinci a tak cokoli jeden zaseje a vyzáří, druhý obdrží. Jsou jako spojené nádoby. Srovnávají se tak rozdílnosti v kultuře, ve výchově, v náboženství, neboť ještě ke všem obtížnostem jejich cesty se přidává nestejná úroveň Vědomí, ve které se oba nacházejí. A to vyžaduje čas.

Mají tím za úkol srovnat v sobě polarity dobra a zla, čili své svatosti a hříšnosti, aby obé bylo v rovnováze. Každý dozrává svým tempem, však žena udává tón a rychlost, čím víc vylaďuje a synchronizuje obě strany jinu a jangu, tím víc pomáhá svému dvojčeti, se kterým nemusí být i dosti dlouhou dobu vůbec v kontaktu.

Moudrost Vesmíru je nekonečná. Jak jsme přišli, tak odejdeme, až naplníme vše, k čemu jsme se zde na Zemi zavázali, odměna v najití prakticky sama sebe je jistá. Však podmínkou je obrovská trpělivost, pokornost a hlavně víra, že "je to on". Žena, která nevydrží být sama a řekne si, že je lepší míti vrabce v hrsti, než-li holuba na střeše, si posouvá setkání s Duálním partnerem někdy na příští inkarnaci.

Takže pravá Láska vždy vítězí, posouvá hranice tam, kde si je lidská mysl vůbec neumí představit. A vše se zařizuje samo...
Spojením obou Duálů vzniká pouto, které přesahuje hranice vnímání lidského partnerství. Vysokovibrační energie, která z tohoto páru doslova tryská, je elixírem zdraví pro Matičku Zemi, každá jejich stopa je pro ni požehnáním.

Vám všem, kteří při čtení těchto řádku naskakuje husí kůže, držím palce:) Buďte upřimní ke svým citům, uvědomte si, co opravdu chcete. I když to vypadá absolutně nerealizovatelné, věřte Lásce... Ona vše zařídí, věřte.

VĚTA TÝDNE - DOVOLUJI SI MILOVAT, NEBOJÍM SE SVÝCH CITŮ...


S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode