Renatin týden: 10.10.2016 - 16.10.2016

10.10.2016 12:09

Přátelé,

jsem opět ráda s vámi:)
Napětí minulého týdne ohledně voleb máme již za sebou, nesrovnatelně intenzivnější se stalo celosvětové napětí ohledně hurikánu, který smetl vše, co mu přišlo do cesty...
Konec roku se blíží, konec cyklu se blíží, jak je možné, že jsme si zasloužili tolik utrpení?...
Jak je možné, že si Lidstvo stále přitahuje výukové lekce katastrof? Anebo si tuto hrůzu vytváříme sami na sebe...?

Proslýchá se i tato varianta, která zní neuvěřitelně! Jakýkoliv důvod nemůže být přeci dosti potřebným pro to, abychom ničili naše životy, životy zvířat a přírody, samotné naší drahé Planety!

Vzpomínám si, že letos na jaře jsem na jedné ze svých přednášek spontánně pronesla, že do konce roku se ještě mnohé části země zalijí vodou... Až jsem se sama lekla, cože to jde z mých úst. Nemám ráda tyto předpovědi, přinášející smutek a bolest, však tyto zprávy jdou mimo mé logické vnímání. 

Opět máme tedy možnost důkladně prověřit, v jaké harmonii jsme sami se sebou. Celoplanetární úzkost, která se rozprostřela jako mrak nad námi všemi, v  nás aktivuje opravdový restart našich životů, v podvědomí každého člověka je čím dál větší respekt k situacím, které nemáme jak ovlivnit. Osudové záležitosti nyní vychází na světlo Boží pro akčnější rozhodnost a umění říci NE!
Neboť největší naše vyčerpanost pramení právě z toho, že toto ne říci neumíme...

Vše tíhne do Jednoty, do Celistvosti, proto neustálé přitakání něčemu či někomu, jen abychom měli pokoj či si nerozhněvali vztahy, či z nezájmu, nás drží v rolích nevývoje, obrovské stagnace, která je již na Zemi neudržitelná. Jakmile dojde k vyvažování polarit, neboť Zákony takto fungují, jsme donuceni doslova jakýmikoliv prostředky zažít vhled, prudký vhled do podstaty Bytí. Ale pak se zase dostáváme do vřavy boje za mír, za záchranu Lidstva či zvířeny a mnohdy nepřiměřenými prostředky si toto NE chceme obhájit. Vše, co je pod rouškou boje, byť pro dobrou věc, je v energii násilí a to je potřeba si uvědomit.

V minulém týdnu jsem psala o tom, že nezůstane kámen na kameni... Symbolika těchto slov se proměnila v holou skutečnost, natolik jsme opět potřebovali probrat se z hlubokého spánku nevědomí. Všichni do jednoho toto napětí cítíme, vůbec nejde o to, zda-li si to uvědomujeme, či ne. Každá rodina má své domácí tsunami, čím víc je vyrovnaných a láskyplných rodin na světě, tím víc eliminujeme jakákoliv neštěstí.

Takže opět končíme sami u sebe. V tomto týdnu napětí opadne, ale jen zdánlivě. Dušičkové počasí nám nepřidává, proto se budou ozývat různé útěky k přejídání se, zvětší se chuť na sladké, o alkoholických chvílích nemluvě. Čím víc budete cítit tato ponoukání, tím víc buďte obezřetní, neboť se vám takto bere vaše svobodná vůle a stáváte se pomyslnou obětí agregoru energie vytvořené z neschopnosti rozlišit vhodné od nevhodného.

Přátelé, jaké si to uděláme, takové to máme..:). Stále ve všem hledejte rovnováhu, jakmile zjistíte, že nejste v sobě pravdiví, že navenek jednáte jinak, než cítíte uvnitř, anebo máte uvnitř takové peklo, že ho s chutí po někom plivnete, pak je něco špatně... Před ničím neutečeme, tento nedobrý pocit se bude vracet tak dlouho, dokud jej nepochopím jako výzvu vydat se na cestu čestného, láskyplného Člověka.

VĚTA TÝDNE - PTÁM SE, KÝM JSEM BEZ LÁSKY?  NIČÍM A NIKÝM...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode