Renatin - týden : 11.04 - 17.04.2016

11.04.2016 05:44

Milí,

vítám vás v dalším týdnu.
Minule jsem se okrajově dotkla problému, kterým je touha po zplození dítěte.

Dnešní doba zrychleného tempa duchovního růstu dává zabrat každému jedinci, byť vůbec netuší, že se v takovéto době nachází. A o slovu " duchovní" se už vůbec bavit nechce. Okamžitě vidí církevní dogmata a hnání do ohrádek, podřizování se institucím apod. Sféra Andělů a Bytostí Světla je pro něj vzdálená neóny světelných let...
Může jí tedy ingorovat, však tato Požehnaná doba nebude ingnorovat jej:)

A tak i skrze nemožnost otěhotnění dochází k pozvolnému uvědomování si Vyššího záměru a Zákonů, které jsou připraveny pro dotyčný pár. Zrát mají samozřejmě oba, většinou však hledá žena, když po zjištění u lékařů nastává verdikt - nevíme, proč to nejde...

Psychická rovina hraje velkou důležitost. Velký  psychický tlak zvláště věku ženy dokáže potrápit nejeden pár. Co na to Nebesa? Kde se stala chyba? Děloha ženy je zcela připravena, však uchycení se duše v jádře rezonujícím s posvátnou sexualitou není nalazeno. Důvodem mohou být různá traumata již ve vzpomínkovém faktoru porodu té ženy zde na Svět, podvědomé vzpomínky strachu a úzkosti, kdeže to jsem, kdo jsou ti lidé v bílých pláštích, proč je tady taková zima apod.
Že vám to připadá směšné? Opak je pravdou. Síla podvědomí je ohromná, neboť tímto se naše vnitřní dítě schoulí úzkostí do sebe a vytvoří traumatickou vzpomínku, která ožívá právě při podobném aktu a plánování.

Odblokováním a zaměřením se na dávné vzpomínky při vedení ženy toužící po otěhotnění plání úzkostných vzpomínek, které byly zasunuty tak hluboko, že už o nich sama neví, se vyplaví stará usazenina, která zakalila celé Nadvědomí ženy.
Každý případ je individuální, problém může být v prožitcích sexuálního zneužívání, strachu z porodu, z přibrání na váze, ze strachu, aby si manžel během jejího těhotenství nenašel jinou ženu...
Také vzpomínky duše z minulých inkarnačních prožitků, kdy umíralo mnoho dětí po porodu, zaopatřovacích finančních podmínek, opuštění partnera, apod. hrají velkou roli.

Na vše je možno se podívat a rozebrat, jen v málokterých případech je neplodnost opravdu karmicky daná jako daň za minulost či osudový záměr duše vyvíjet se právě přes tuto bolest.

Většinou se duchovně posunou oba partneři, pokud opravdu miminko chtějí, navštěvují mně společně. Přirozený vývoj a neprotivení si Božích vesmírných zákonů dělají při správném vysvětlení a dobré vůli partnerů hotové zázraky:)

VĚTA TÝDNE - DÍVÁM SE NA SVĚT ROZZÁŘENÝMA OČIMA DÍTĚTE...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode