Renatin týden: 12.12.2016 - 18.12.2016

13.12.2016 09:54

Milí Přátelé,

vítám vás ve třetím prosincovém týdnu, kdy se  Adventní nedělí aktivovalo Vědomí Matky Země. Gája zažívá v tomto roce obrovskou restrukturalizaci, sama sebe posiluje silou zemského jádra, ježto se odráží v samotném Božím Zdroji.

Doslova se "hýbe", vše se vlní a pročišťuje nejsilnějším možným způsobem. Proto dochází k mnohým neštěstím v různých koutech Planety, proto je ještě možné, že do konce roku nás čekají dramatické události.

Stále a navždy platí pravidlo - čím více Lásky vyzáříme, tím více pomáháme proměně realit iluze šedosti v barevnou škálu nových výzev a podaných rukou, které by naše mysl neuměla vymyslet.

Přestat se spoléhat na zavedené systémy vír a jistot je výzvou pro vás všechny, kteří čestně vstupujete v každém dni na své jeviště Života a přitom se rozhodujete, že žádné divadlo již hrát nebudete.

Jak si uspořádat své myšlenky a postoje v posledních dnech v roce a být přitom v lehkosti a plnosti sama sebe, bez výčitek svědomí a s úsměvem na tváři?

Každý z nás má jiný motor, každý z nás má jiné zkušenosti, které ho činí šťastným. Vůně napečeného cukroví, uklizený byt či domeček, vysmýčené kouty domova, do kterých se nám dlouho nechtělo, nakoupené dárky apod.

Příjemný pocit, který vyváží únavu či bolest těla, psychická podpora je nyní pro nás nejdůležitější. Zaměřte se proto nyní hlavně na to, co vám dělá radost, z čeho jí budete mít. Do toho investujte svou energii, ta se vám mnohokrát vrátí. Budeme jí totiž skrze vánoční svátky do Silvestra potřebovat, sváteční týden bude totiž jinak jiný, než kdykoliv dřív.

Doporučuji vám navštívit nějaké místo či místa, kde budete umět načerpat novou sílu, zastavit se a zcela uvolnit z napjatých dní. Nemusí to být zrovna poutní svaté místo, stačí jen pobýt v tichosti tam, kde se nebudete muset snažit vypnout, ale budete vypnuti bez vašeho přičinění. Stává se to nejčastěji právě tam, kde je energetický portál. Přitažlivost udělá své, vaše jemná aurická těla se pročistí a prozáří, dostanou nový kabát a sílu vibrací, které pomohou vaši psychice i fyzičnu.

Jedním z těchto krásných známých míst je Hostýnek v Bystřici pod Hostýnem, zasvěcený P. Marie. Osobně jsem jej již po několikáté navštívila v tomto víkendu. Její zavolání můžete vnímat všichni, ženské energie Intuice a Pravdy, jež dovršují devátý rok 2016, jsou jedinečným balzámem a inspirací pro nové náměty a zvláště ukončení starých dramatů a bolestí.

Aspekt Bohyně Marie je velmi citlivě uložený v naší paměťové databázi, takže jak ženy, tak muži jsou vedeni k uvolnění karmických vazeb, nefunkčních programů a hlavně uvědomění si svých iluzí, pokládaných za skutečnost.

Udělejte si čas, pokud to jen trošku nyní zavnímáte, jako svou touhu Duše. Nebudete litovat, těchto míst je mnoho, nemusíte jezdit daleko, jen prostě poslechnout své nitro.

Mysl, která by vám po tomto intuičním vjemu do toho skočila v podobě slov, že nemáte čas ani peníze na cestu, je právě tímto pokušitelem, která se vždy snaží udělat vše proto, aby byl člověk čistě racionální a měl vše srovnané a pod kontrolou. Kdo je naučený být pod její nadvládou, není vnitřně svobodným a proto si bude stále do Života přivolávat nepříjemnosti, které ho budou učit ulevit sobě a začít více důvěřovat své ženské složce v sobě v podobě intuice.

Milovaní, jsem s vámi všemi...

Objímám vás takto na dálku a posílám vám plnou náruč Světla:)

VĚTA TÝDNE - UMÍM LÁSKYPLNĚ OBJAT BLIŽNÍHO SVÉHO...

S láskou a požehnáním

léčitelka Renáta Rowena*

 

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode