Renatin týden: 12.9.2016 - 18.9.2016

11.09.2016 21:29


 

Milí Přátelé,

vítám vás po kvantovém skoku 9. 9. 9. uplynulého pátku. Nejvýznamnější den uplynulých devíti let, ve kterém jsme dostali možnost projít do nových úrovní Bytí.
Ať již jste byli kdekoliv, vše se dělo za účasti, či bez naší vědomé pozorné účasti. Prostě dozrál čas opustit svět křivd a zrad, páchání dobra, Vesmír nám opět pootevřel další Multidimenzionální Bránu, která neměla obdoby.

Ti z vás, kteří jste byli srdcem zavoláni k nám domů do Písku na Léčivý pátek, víte nejlépe. Propojení se s Matkou Přírodou, aktivace jemněhmotných smyslů s intuičními vhledy, projití růžemi obrostlou Bránou a konečné spálení starých závazků včetně všech programů nelásky v ohništi. Západ Slunce, který nenechal ani jednoho z nás bez úžasu, nám potvrzoval magičnost chvíle vzývání Nového a opuštění Starého.

Všichni, kteří se zamýšlíte nad uplynulými dny, ve kterých se mnohdy až chaoticky nakupí nesčetně mnoho výzev, si jistě vzpomenete na tento páteční den. Jaký byl pro vás? Nevzpomínáte si na nic výjimečného? Anebo jste cítili tlak, bolest hlavy, kolébavou chůzi mnohdy v zamotání se, napětí celé nervové soustavy, nafouknutí břicha a podobně? A na druhou stranu jakési šimrání v nose, které nás nalaďuje na něco úžasného, nepopsatelného, kdy se Duší doslova těšíme na Bouři, která je symbolizována v předstihu posvátným Tichem?...

Náhody neexistují, nezapomeňte, přeprogramování  naší DNA se děje pozvolna, však do konce roku každý dle své touhy naplňovat svůj potenciál osudovosti vzývá Vyšší sílu, nechť činí, jak uzná.

A to se pak nemůžeme divit :) V zářijových nádherných dnech, kdy západy Slunce nás nechávají stát s otevřenou pusou v úžasu, se děje a bude dít stále více a více nezadržitelných situací, které bychom si ani v těch nejodvážnějších snech neuměli představit!

Chci vás upozornit na další " potvrzující" dny v tomto duchu a to 18.9. a 27.9.-
Součet dne opět činí 9, součet roku 2016 taktéž, proto září je zářivým měsícem odrazu Startu do Cíle!

Pohlídejte si tyto dny, pokuste si je nezahltit povinnostmi. Pobuďte venku co nejdéle, choďte pokud možno bosí v trávě, vzývejte Matičku Zemi s poděkováním za vše, co nám dává. Najděte si strom, který vás osloví, promlouvejte s ním, obejměte jej a děkujte za výživu energie moudrosti, kterou vás naplní. 

Čím více nyní pobýváte venku, tím víc nastřádáte energie na upršené a chladné dny bez sluníčka, které patří rovnoprávně k projevu Bytí.

Nechť jsou vaše dny prosluněné vaším vnitřním Sluncem, nechť jste si stále vědomí, že jen sami si spřádáte své osudové vlákno Života a nemůžete nikoho a nic vinit za to, jaké jej máte.

Myslete na to, co do úst dáváte, i když víme, že Ježišova slova o uvědomování si toho, co z úst vychází, jsou přvořadá a v dnešní velmi zrychlené Době víc než pravdivá!
Vše se hmotní závratnou rychlostí, všímejte si, jak Zákony pracují. Čemu věnujete pozornost, to máte! Myslíte na chudobu, jste v chudobě, myslíte na nemoc, máte nemoc, obáváte se partnerovy nevěry, přitáhnete si jí, prostě co nasytím svou energií, ať to chci či nechci, TO JE!

Záměrně se k tomuto vracím, opakování je Matka Moudrosti a moc dobře víme, že sice víme, ale dojít nám to může mnohdy až po sté opakované moudrosti....

VĚTA TÝDNE - JAK MYSLÍM, TÍM JSEM...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode