Renatin týden: 20.6.2016 - 26.6.2016

17.06.2016 21:42

 

Přátelé,

vítám vás v klíčovém červnovém týdnu, kdy vrcholí polovina roku. Letní Slunovrat 21.6. v úterý bude podpořen pondělním úplňkem. Slíbila jsem vám, že se tomuto tématu pověnuji, nechť nepromarníte důležité období pro uvědomění si své Cesty, kam jste se letos dostali a jestli cítíte, že tato volba byla a je správná.

Můžete a nemusíte být spokojeni, však záleží vždy na postoji k dané situaci, na úhlu pohledu. Nejjednodušeji to poznáte tak, že se zastavíte, najdete si klidné místo, nejlépe v přírodě a necháte se vtáhnout do svého nitra. Do pocitu, jaký ze sebe máte. Umět být jen sám se sebou je pro mnohé nepříjemná záležitost. Ozývají se totiž různé myšlenky, Bůh ví odkud se vezmou, jak slýchávám od klientů, které se snaží převrátit dotyčnému život na ruby...

Ve skutečnosti jde jen o to, že se konfrontujeme sami ze sebou a učíme se mít se rádi takoví, jací jsme. Co mohu změnit, změním, co nemohu, učím se přijímat. V tom je celá věda! Není to jednoduché, pravda, právě nyní proto v období Slunovratu je možné získat velká požehnání ohledně naší Životní Cesty.
Pobývejte co nejvíce venku, děkujte Sluníčku za hřejivé paprsky Života, nabírejte energii, představujte si, jak slunce doslova "spolknete". Pohlaďte své bříško, prociťte životodárnou laskavou uzdravující energii a nechte prozářit celé své tělo jeho ohromnou silou. V silné vizualizaci můžete zažít spontánní lehkost, která způsobí uzdravování mnohdy již dlouhodobého zdravotního problému.

Hlavně si uvědomujte svou Vděčnost Životu, za to, že Jste, za to, co máte i za to, co nemáte. Říkáte si, že to není možné být vděčný za to, že nedostanete to, po čem prahnete již léta?... Je to možné, pokud necháte v sobě promlouvat vyšší moudrost, intuitivně vám dojde, že to, co jste si nevymodlili a ani nevydřeli, je pro vaše Nejvyšší Dobro.
Nemusíte tomu rozumět, ego se s tímto faktem srovnat neumí či ani nechce, však jednoznačně je to Pravda. Kdo se upokorní, může zažít hluboký vhled, kterým se aktivuje jeho šišinka mozková do takové míry, ve které se probouzí mimosmyslové schopnosti jasnovidění, jasnovědění, telepatie apod.

A nyní nabídka pro odvážné a ty, kteří milujete rituály a poznávání Zákonů Stvoření. O půlnoci mezi 21. a 22. červnem se završují magické síly, které spouští celý proces dalších kroků jednotlivce. Kdo se v tomto okamžiku ponoří do vod rybníku, řek, moří či oceánů a nechá byť jen na chvilku zavřít vodu nad svou korunní čakrou, může být odměněn vynořením se do jiné reality Bytí.
Vše zůstává ve vnějším světě stejné, jen člověk se ve svém nitru posune o krok dál... blíž k sobě. Čímž se mohou i ty vnější okolnosti proměnit tak, jak si přál...
Mám radostnou zprávu i pro vás, kteří si neumíte představit jít o půlnoci k vodě a přesto byste moc rádi prožili tento slavnostní akt propojením se s živlem vody, jenž smývá staré rány a dovoluje vzkříšení a zmrtvýchvstání. Jednoduše si napusťe vanu a ponořte se do teplé vody...:)

Vzhledem k Svatojánské noci slavené 24. 6., kdy se slaví narození Jana Křtitele, je tato symbolika více než vhodná. Celý týden od 20.6. aktivovaný úplňkem je mimořádně silným, nabitým vysokými vibracemi láskyplných fotonů, které umožní transformaci všem, kteří chcete žít v souladu sami se sebou a nepromeškat jediný moment vašeho života.

Přidám ještě jeden rituálek a to ten, kdy si sepíšete seznam situací a věcí, které již ve svém životě nechcete. S poděkováním a modlitbou za pochopení, proč je máte stále ve svém životě, jej spalte. Živel ohně vám pomůže v prozření a zároveň vám energeticky odhlehčí ze všeho tíživého.

Milí, všem nám přeji kouzelné prožití mimořádného týdnu v roce 2016, ať již budete kdekoliv. Pokud sami sobě dáte pár chvil v tichu a poděkování Vesmíru a Matce Zemi, věřte, že si ukládáte poklady v Nebi, které se vám mnohonásobně vrátí. Vše je však třeba konat nezištně, pouze s touhou být Dobrým člověkem a jít správnou cestou, byť je sebetěžší...

VĚTA TÝDNE - CO ZASÉVÁM, SKLÍZÍM, PROTO SE NEDIVÍM...:)

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode