Renatin týden: 15.8.2016 - 21.8.2016

15.08.2016 18:01

Přátelé,

vítám vás v polovině srpna, vás všechny, kteří se těšíte, cože Nebesa opět přinesou:)
Dnes "přinesou" povídání o krásném dni, o první neděli v osmém měsíci, který byl zasvěcen oslavám Dni Boha Peruna. Jaký to má pro nás význam, proč se lidé věnují právě v tomto čase magickým rituálům.

Rožnovský kraj jistě znáte, Pustevny jsou jedny z malebných míst Beskyd, kde se setkávají lidé za účelem odpočinku a načerpání překrásné energie ještě překrásnější přírody. 
Byla jsem pozvána jednou milou Bytostí na tuto akci a proto mi nedá nepodělit se o dojmy a zážitky, co se dělo při rituálu v kruhu s počtem 48 pozvaných. Zúčastnila se i paní Jaroslava Grobcová, která je spisovatelkou a šiřitelkou informací o ztracené slávě Slovanů a Moravské Země. Od organizátorky Natálky nám byly rozdány předtištěné slovanské písně. Zpívalo se, povídalo, čas se zastavil... Atmosféru podpořilo sluníčkové počasí, žádné horko, ale příjemno, které vydrželo celý den.

Asi po hodině jsme se přesunuli na louku, kde jsme vytvořili kruh. Uvnitř kruhu se rozložily obětiny v podobě frgálů, hrozna, ořechů, chleba apod., také symboly v podobě světových stran.

Vzývání Boha Peruna, v úctě a pokoře, za podpory rituálních symbolik vycinkávání a bubnování. Stáli jsme ruku v ruce, oči zavřené, vnitřní mír, absolutní ticho s lahodným ptačím zpěvem, vánek, který každému čechral vlasy. Po několika minutách byl rituál ukončen, zdálo by se, že se nestalo vůbec nic...

Síla energie každého z nás, dobrý úmysl v podpoře probuzení záštity Beskyd, která podporuje lid Slovanský a Moravské Země. Vize některých z nás byly víc než čarovné, obrovský proud energie uvnitř kruhu, barevná spektra šlahounů jako ohňostroje, jasný důkaz probouzející se síly Vědomí.

Stála jsem oněmělá, jen v záštitě Já jsem... Proud energie prolévající se v kruhu z jedné dlaně do druhé v propojení ženského a mužského elementu se zvyšoval čím dál víc, přetlak na srdeční čakře byl již k neunesení. Řeknete si, je to jen iluze? Může člověk zažívat nezažitelné a namluvit si, že čáry máry způsobí halucinace a zatřesení půdy pod nohama?

Každý nechť si věří v co chce, však jsem svědectvím toho, jak dobrý úmysl a touha jít Světlu naproti v chrabrosti postavit se Tmě, zavolat na pomoc síly Přírody v podobě Božstev, naplňují pohár, který přetéká a kosmické síly se propojují s přírodními...

Každá myšlenka, každé slovo, každý čin má své místo v Kosmu. Pokud se spojí vícero Bytostí v Jedno, jejich síla je přímo úměrná odhodlanosti žít Pravdu, žít čestně, v odvaze udělat vše proto, aby Vzestup naší drahé Zemi mohl pokračovat a přetransformovávat jakoukoliv negativitu.

Tímto vzdávám dík všem, kteří se spolupodílejí na vytvoření Života bez hranic, kdy vše má své místo, každé stéblo trávy, každý brouček, každá sebemenší říčka. Vše je řízeno Boží Prozřetelností a před těmi z vás, kteří jsou novými Bojovníky vyzbrojenými pouze mečem Pravdy, se skláním...

VĚTA TÝDNE - OVLÁDÁM SVOU AGRESIVITU, KRÁČÍM PO CESTĚ MÍRU...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode