Renatin týden: 16.05.2016 - 22.05.2016

16.05.2016 19:45

 

Milí,


v minulém týdnu jsme prošli energiemi pátku třináctého. Jak jste na tom? Ignorujete tuto kombinaci dne, nebo raději nevycházíte z domu, pokud nemusíte? Každý to asi máme jinak, však vcelku převládá jakýsi respekt k tomuto dni a raději ponechání všeho, co nemusím, na jindy.

Vibrační síla spojení pátku s posvátnou třináctkou vytváří vždy v kolektivním Vědomí výzvu. Změníme předsudky a uvědomíme si pravý význam anebo ho jen proletíme s očima na šťopkách, aby nám náhodou nepřeletěla černá kočka přes cestu?
Pokaždé máme na výběr. Letos byl obzvlášť excelentní. Neboť ve vzduchu byla cítit v první řadě májová energie Lásky, i když bylo pršavo a tmavo. Čistota nádherných jarních dní devítkového roku Ženy si doslova žádá, aby vše nepochopené, zvrácené a omezující bylo uchopeno a rozpuštěno správným Vhledem!

Přes dva tisíce let se mísí energie zrady s pátkem třináctého... Dvanáct učedníků, z nichž jeden z nich zradil toho třináctého... Ano, Ježíšova zrada, přičemž Jidáš sehrál jednu z nejdůležitějších rolí v dějinách Lidstva. Celá Země tehdy nasákla prudkou bolestí, která se vznesla a zakořenila do jejich jemněhmotných obalů, aby připomínala krutou daň za zpronevěření se víře v Dobro.

Co nás to učí?... Jednoznačně odpuštění i zrádcům, bez nichž by se dál nemohla vyvíjet kontinuita posloupnosti vývoje a vzestupu Země. Uvědomit si, že každý jedná zrovna tak, jak může a umí a až posléze má možnost se podívat, zda-li jeho čin či prohlášení bylo v souladu s vnitřním stavem duše.
A hlavně uvědomění, že již přišel čas přestat páchat zrady sama na sobě...

Tak co Přátelé, kdy naposled jste neuposlechli svou intuici a přesto, že jste cítili, že nekonáte fér, poctivě a mírumilovně, jste opětovně zradili sami sebe?

Každý lidský moment tohoto sebeklamu se tisíckrát vrátí. V pocitech úzkosti, v nočním buzení a stálém házení klacků pod nohy. V únavě, v žaludeční neuróze, v bolestech páteře a celého těla, ve věčných rýmách a kašli, v bolestech podbříška, kolen, srdeční oblasti...
Pokračovat bychom mohli ještě dlouze, však už jistě stačí. Každý jeden z nás se v tomto můžeme najít. Stále se učíme, stále máme možnost nekonečněkrát prožít podobnou situaci, až ji pochopíme a propustíme.

Následujícím dnem po pátku třináctého došlo k celosvětovému zrušení karmických vláken, odstřižení z vibračního pole nevědomí a nastavení na nové vysokofrekvenční vlny Kristova vědomí.

Dostáváme opět možnost dýchat! Od roku 2012, kdy byla rozpuštěná karma Milostí vstupu do Vodnářského Věku, jsme obdarováváni další šancí. Zkuste zachytit ve svém vnímání změnu, jakýsi moudrý útlum emocí, který chce být nahrazen vnitřním klidem nesouzení a podívání se na Život novýma očima:)


VĚTA TÝDNE - ABYCHOM MOHLI NASLOUCHAT LÁSCE, MUSÍME JÍ DOVOLIT, ABY MOHLA PŘIJÍT BLÍŽ...


S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode