Renatin týden: 17.10.2016 - 23.10.2016

17.10.2016 22:21

 

Milí Přátelé,

vítám vás v druhé polovině měsíce října.
Nedělní úplněk v Beranu 16.10. 2016 v 6.23 h byl nejsilnějším v roce. Planeta Mars nás bude svou ohnivostí a divokostí  pokoušet ještě mnoho dní. Pokud jste si jako tako udržovali nadhled a klid do této doby, držte si palce v následujících dnech:)

Výkyvy nálad jsou přirozené, však jen do té doby, dokud je člověk závislý na vazbách vnějšího světa.
To, co si dnes neumíte představit jako reálné, se na druhý den děje. Vesmírné dění neustále nabízí v opakujících se situacích stále stejné nízkofrekvenční energie do té doby, dokud jej člověk neprohlédne a nezačne se podle toho řídit.
Láskyplné myšlenky jsou nyní nejdůležitější potravou, kterou můžete nasytit sebe a své okolí. Nebude to jednoduché, neboť naše ega jsou pobouřena a vlivem úplňku v Beranu vyhrocena až na doraz.

V následujících dnech se možná budete divit nad tím, jak se vám bude jevit vaše okolí. Proto prosím, buďte obezřetní a snažte se udržovat nadhled, buďte pozorovateli nejen reakcí vašich partnerů a okolí, ale hlavně sama sebe. Můžete zažít pocit velkého rozčarování - s kým to vlastně žiji?... A tolik let?... V duši zároveň zažijete pocit zhroucení domečku z karet, na čem jste lpěli a jakou jste si vytvořili představu o dotyčném...
Není to o obviňování druhého či sebe, jde o stav "šoku mysli", který má za úkol uvolnit sevření držení kohokoliv a čehokoliv.

Jedině v tomto svobodném stavu se může duše nadechnout tak, jak ještě neznáte. Jde o nový stav Bytí, ke kterému se občas někdo přiblíží v hluboké relaxaci jako k záchvěvu něčeho nadpřirozeného. Úžas nad krásnou přírody či zapadajícího Slunce tyto stavy podporují, však v této době jsou pro nás již alarmující a vyžadující. 
Vzestup Země se nedá zastavit, jedině podpořit vědomým respektování svobodné vůle každého z nás. Začít bychom měli u sebe, neboť pokud se obětováváme a snažíme se neslyšet a nevidět, nemůžeme jí u druhého podporovat.
Budeme soudit a soudit a soudit...

Proto minimálně deset dní bude vliv tohoto úplňku dělat divy. Některé se nám líbit nebudou, však připomínám, že jsou k našemu nejvyššímu Dobru. 
Přirozenost, dobrosrdečnost, spontánnost a široký úsměv k tomu, to jsou atributy, bez nichž se budoucí naše společnost neobejde. Proto se děje, co se děje, zastavit tento vývoj nelze.

Milí, každé ráno začněte poděkováním za novou možnost prožít další den. Copak víme, zda-li není poslední?... Toto zjištění by nemělo vyvolávat strach, ba naopak uvědomění, že jej chci prožít nejkvalitněji, jak jen to jde. Proto přežívání a dělání kompromisů již není zrovna tou hnací silou pro vývoj Člověka.
Moudře se zamyslete, co se od vás chce, co v tom dni můžete udělat dobrého pro sebe a pro druhé. Krůček po krůčku přistupujte ke svým snům, které jste zasunuli hluboko do podvědomí, aby vás neobtěžovali. Dovolte si je nechat vyplavat na povrch svého Vědomí a podívejte se na ně znovu, nezdají se vám již některé z nich realizovatelné?...
Bez odvahy to ovšem nepůjde, na to nezapomeňte:)
Proto využijte mimořádné síly Super úplňku a pusťte se do uskutečňování všeho, co dříme na dně vaší Duše a stále čeká, až si dovolíte být šťastní...

VĚTA TÝDNE - MOU PŘIROZENOSTÍ JE BÝT ŠŤASTNÝM...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode