Renatin týden: 18.04.2016 - 24.04.2016

18.04.2016 05:47

 

Milí,

setkáváme se pravidelně již nějaký čas. Každý týden jsem inspirována momentální energií rozšířeného Vědomí, které se s chutí snaží vám čtenářům, kteří jste osloveni a povoláni, předat vnitřní uvědomění jedné z x stránek Života samotného.

Každý z vás si může najít to, co zrovna niterně potřebujete k prožitku uchopení a pochopení, anebo si jen dovolíte, aby na vás dýchla ta klidová, absolutně přirozená energie Lásky Absolutna.

Té totiž nikdy není dost. Přestože paradoxně žádná jiná substance v celém Vesmíru není přirozenější a prakticky žádná jiná ani neexistuje, my lidé jsme mistři v objevování problémů i tam, kde nejsou a ani se nechystají být.:)

Proto tyto zastávky, pokaždé v jiném tématu a přitom pokaždé stejné Duchem, obohacují všechny vás, kteří již udržíte pozornost a dočtete tyto řádky dokonce. Zákon přitažlivosti stejnorodého si totiž najde své čitatele, i kdyby vás bylo jen pár, pak to stojí zato. Neboť každý záchvěv srdeční čakry může doslova zbortit stará paradigmata vžitá a zažitá hluboce do struktury duše natolik, že jako léčivé tsunami zdvihne vlnu v kolektivním Vědomi nás všech obyvatel Země.

Proto se ptám, baví vás stereotypní žití den za dnem, kdy už máte přesně nalinkovaná pravidla vaší role, ze které se nehodláte a ani necítíte potřebu vymanit?...
A kolikrát si zároveň říkáte, jak vás už tato role nebaví, ale máte odvahu se jí vzdát? Vždyť přece ji máte dokonale "zmáknutou", pracovali či dokonce dřeli jste na ní celý váš dosavadní život, mnozí by si možná zasloužili Oscara za celoživotní role pokušitelů, svůdců, manipulátorů apod.

A přesto v každém nitru jakéhokoliv člověka s jakoukoliv rolí bije srdce, které v tom nejhlubším aspektu je ochotno vzdát se všech jistot a očekávání a vydat se na Cestu pokorného bojovníka, jehož jedinou zbraní je meč spravedlnosti vedený ostřím posvátné mysli přítomného okamžiku Teď !

Co když nastává čas budící všechny spící a lomcující se všemi námi jako náměsíčnými, nechť se zastavíme a podíváme se Pravdě do očí? Jsme ochotni ty oči nechat otevřené, anebo se leknem takového záblesku uvědomění, v jakéže to žijeme iluzi, že je raději úzkostně ještě více přivřeme?

Dubnový měsíc je měsícem Znovuzrození, čeká na vás všechny odvážné, kteří jste ochotni zpřetrhat pouta se starou rutinou našich zvyků a hlavně toho, co se od nás očekává...
Příležitostí je spousta, stačí jen se zastavit a zeptat se sama sebe, zda-li život, který žijeme, chceme žít dál...

Pokud se vnitřně objeví závan slabosti a prodýchnutí, jedno je jasné - dostáváme nabídku změny svých stop v písku, které jsme doposud na Zemi zanechali. Nedostanem žádnou záruku, že to bude změna jednoduchá, rychlá a hlavně, že nikomu neublíží. Tyto jistoty neexistují, v podstatě neexistují žádné, jediná jistota je totiž v nejistotě...

A přesto máme naději, šanci, udělat ve svém životě klíčovou změnu, na kterou čekáme třeba již mnoho inkarnací. Přimlouvám se, aby ti z vás, kteří již procítili chvíle marnosti a potřeby změnit svůj postoj, být upřimní ke svým drahým, ale hlavně sama k sobě, aby jste našli sílu a odvahu přestat zrazovat sama sebe a raději se ze zrady nechali obvinit druhými!

Neboť jedině tak může dojít k synchronizaci mezi Duchem, Duší a Myslí /tělem/, jedině tak může znovunastolená harmonie mezi všemi články naší Bytosti zazářit daleko do Vesmíru a  následný odraz v něm nám jako bumerang vrátil zpět naší identitu s Bohem.

VĚTA TÝDNE - MÁM ODVAHU REALIZOVAT PRAVDIVÝ ŽIVOT...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode