Renatin týden: 19.9.2016 - 25.9.2016

19.09.2016 14:35

Přátelé,

vítám vás v druhé polovině měsíce září.  V tomto týdnu proběhne Podzimní rovnodennost, která vychází na čtvrtek dne 22. září 2016 v 16. 22 h ve znamení Vah.
Prosím, všimněte si těchto čísel. Září je vůbec velmi zajímavým měsícem, jak už jsme si psali, nejdůležitějším v posledních devíti létech.

Dochází v něm k zatmění Slunce i Luny, to proběhlo minulý pátek. 
Každý den je nám po kapkách podáván elixír Moudrosti, však natolik  v silné koncentraci, že i velmi vědomí mají chvílemi pocit, že se jim podlamují kolena.

Začíná totiž jasně vycházet na povrch pocit, který nám udává stupeň naší Zralosti. 
To, co vás naplňovalo dříve až k samotnému okraji vychutnávání si obsahu poháru zvaném Život, se může začít zdát nahořklé, trpké či právě přesladké. Uchylujeme se k našim vžitým praktikám a zjišťujeme, že jaksi nemůžeme přijít na chuť tomu, co tak bezvadně fungovalo celá léta.

Milí, podzimní Rovnodennost nám ukazuje míru ve všem v rovnováze, stejně dlouhý den i noc je nám příslibem, že si začneme jasně uvědomovat protiklady jak nahoře, tak dole, jak vlevo, tak vpravo, jin a jang se snaží naprosto zapasovat do sebe v kreaci bílo černé.

Ztuhlá záda či bolavé nohy a klouby jsou jasným ukazatelem toho, že jsme popoháněni či zastavování v jistých životních postojích a krocích. Masáže a pohyb, vnitřní pohroužení se do sebe, čím víc procházek do přírody vám jasně může ukázat, v čem jste pomalí, či naopak v čem nepřiměřeně letíte.
Nyní se jedná spíše o aspekt "zasekání se", nemožnost stále prohlédnout iluzi, ve které se nacházíme.

Prosím, uvědomte si jednu věc. Každý z nás pobývá ve své realitě, kterou si tvoří svými názory a postoji a  čím byl ovlivněný od dítěte. Tomu se říká, že každý má svou pravdu. Tyto reality mají nyní možnost spojovat se, podobné přitahuje podobné v mnohem silnějším magnetismu.
Po dlouhé době se naopak rozdělují reality, které byly doslova slepené stejnými povahovými vjemy a touhami.

Násilné odtržení či naopak obrovská přitažlivost, takto bychom mohli nazvat vjemy podzimních dní. Kde budete odolávat, přestože už jste jasně odtržení z aurických těl svých bližních či přátel, místa bydliště apod., bude docházet k dramatickým "zatřepáním" s osobou, aby se probrala ze svého kómatu.

Toto probrání se z narkózy po dlouhém spánku nemusí být zrovna příjemné...
Jde jen o to, abychom si uvědomili, jestli jsme opravdu v souladu - v rovnováze, sami se sebou, se svou Duší a naplňujeme - li potenciál osudové Cesty.

Připomínám, že to jsou Milosti či Dary, žádné tresty, prosím uvědomme si, že my lidé se jinak probrat neumíme, než opravdovým rozčarováním a situacemi, které jsou převážně dosti bolestné...

Pofoukat rány Duše můžeme náhlým uvědoměním si, co vlastně od Života chceme. V tu chvíli můžeme procítit, co Život chce od nás... Rovnováhu ve všem!

Kdo dlouho kloní svou hlavu a ustupuje, jestli v domácím prostředí či pracovním, bude mít najednou chuť jí opravdu zdvihnout a říci DOST!
Tato chuť bude podpořena, ne jako převážnou část roku, kdy odvaha nedojde k cíli a tak zůstane jen jako planá růže - zavoní a ihned zvadne...

Dny jsou nyní nakloněny jednání, usmiřování a najití kompromisů, které nejsou založeny na energii obětování se.
Proto vám, Drazí, přeji, vnímavost a chuť uposlechnout tyto intuiční niance, abyste zbytečně nevalili před sebou do konce roku čím dál větší balvan nepořešených těžkostí...

VĚTA TÝDNE - JSEM V ROVNOVÁZE SÁM(A) SE SEBOU, OTEVŘENĚ PŘIJÍMÁM RADY SVÉ DUŠE A USKUTEČŇUJI JE...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode