Renatin Týden: 21.03.2016 - 27.03.2016

21.03.2016 21:59

Milí,

vstoupili jsme do prvních jarních dní. Nedělí 20. března propukla tzv. řízená střela z našeho Slunce a protla rovník. Nastolila se tolik očekávaná rovnováha, která skrze délku noci i dne ovlivní naši vnitřní rovnováhu Bytí.

Naše celá Zem se zachvěla... Ve vzduchu jiskří energie Jara, na kterou reaguje každá buňka našeho těla. Duše zpozorněla, neboť zacítila příslib úlevy, uvolnění se z ohraničení programů, zastaralých a mnohdy již nemocných. Závan "nového", nevíme ještě ve většině případů čeho, však podvědomím již naciťujeme uvolnění se z pout, která jsme si vytvořili během posledního roku.

Symbol znovuvzrození a Vzkříšení, který se vztahuje s Kristovými svátky. Jsme v týdnu Jarních svátků, nemůžeme necítit přibližování se Velkého pátku, kdy v půstu a s myšlenkou na poslední chvíle Kristova života, sami sobě dáváme šanci pohnout se ve své osudové Cestě kupředu.

Celým týdnem již bude prozařovat aspekt zklidnění, zamyšlení se, vědomého zpomalení. Prosím, nenechte si proplout  mezi prsty tento čas, vyjímečný čas, který nám rok co rok nabízí ukřižování svých nezpracovaných mentálních programů, závislostí, ostrosti svého ega, které nám káže, co je pro nás vhodné a co nikoli.

Ať již jste prošli čímkoli, věřte, že vše je pro vás připraveno přesně podle vesmírného harmonogramu. Jen na vás záleží, zda-li ukončíte sami v sobě boj, zda-li složíte své psychické zbraně a vědomě se prolnete do další příležitosti, kterou Nebesa nabízí.

V první řadě akceptovat Zákon odpuštění, bez kterého není možno se pohnout k vnitřní svobodě. Je zbytečné usilovat o náklonnost Života, pokud máme tvrdé srdce a soucit v nedohlednu. Získání materiálních statků je jen malou náhražkou na tak velkou ránu, kterou zeje naše srdeční čakra. Však bez vědomého zastavení se a zapřemýšlení se nad opravdovým smyslem Života, nejsme schopni pochopit, cože se vlastně po nás chce...

A tak ti z vás, kteří někde v koutku duše cítíte, že byste měli jednat se svým okolím jinak, zbystřete své jasnosmysly a nechte se pozvat na procházku krajinou své Duše. Neboť víc než kdy jindy jsme blízko mentálním schopnostem, zábleskům Vyššího Já, které upozorní na zásadní problém, který přehlížíte. Nesnaže se jej zakrýt dalšími myšlenkami a útěkem do zábav či prací, postavte se pevně k této situaci a pokuste si představit tu ohromnou výzvu ke změnám, které ve strachu říkáme problém. Učiňte si motivaci z toho, co je vám proti mysli a co vědomě odkládáte s nechutí "na někdy příště".

Ono někdy příště můžete v zápalu každodenních povinností přehlédnout, anebo vám Vesmír stanoví termín, který se hned tak nenaskytne.
Prostě promarněná příležitost se již nevrátí, dává jen znamení vnitřním zklamáním, že jsme obelhali sama sebe...

Drazí, přeji nám všem Požehnané svátky Kristovy prožité ve Vděčnosti a Pokoře, zároveň s vnitřním Úsměvem naplnění se pohodou, která bude prosakovat a zářit skrze celou naši Bytost.

VĚTA TÝDNE - NECHŤ VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNY JSOU !

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode