Renatin týden: 21.11.2016 - 27.11.2016

21.11.2016 13:38

Přátelé,

dnes bych ráda s vámi všemi sdílela energii Souznění. Jak se to dělá a co z toho plyne, můžete se ptát?. Přičemž všichni cítíte, že tento stav důvěrně znáte...
Sdílení se či souznění s ostatními je nádherný stav, ze kterého povstává vše dobré, intenzivní, znovuobnovitelné, je to stav absolutní rovnováhy, výměny názorů, obohacování a uskutečňování principu Jednoty a Celistvosti.

K tomuto psaní jsem inspirována prožitky se čtyřicetičlenou skupinou krásných lidských Bytostí, se kterými se sdílíme již třetí den na semináři v Horní Lomné u poutního místa P. Marie.
Intenzita prožitků každého z přirozeného plynutí jednotlivých témat přednášek a meditací, inaugurací a iniciací je natolik silná a vědomá, že nenechá již nikoho po odjezdu domů takovým, jakým býval...

Co se mění, čím se člověk stává po ochutnávkách nevšedních zážitků? Vědomým či vědomějším, pokornějším a přitom silnějším ve svých postojích, určujících své hranice.
Tato energie hlubokých zamyšlení a zastavení se z koloběhu všedních dní se střídá se spontánním radostným uvolněním a smíchem, rozléhajícím se celým penzionem.

Šťastný, uvolněný člověk je obrovským přínosem pro všechny kolem sebe a nejen pro ně. Laskavá energie nejenže léčí jeho samotného na úrovních duše i těla, ale má tendence "sdílet se" se všemi, jenž alespoň občas vyzáří touhu po kvalitním prožívání Života samého.

Nekonečné energetické pole se propojuje s druhým magnetismem a vytváří se kvalita čisté esence vysokovibračních fotonů, které jsou lékem pro všechny i všechno.
O tom je právě toto Sdílení či Souznění, které si můžete vytvářet ve svých rodinách a na pracovištích jen za pomocí dobrého úmyslu být přátelským, naslouchajícím, vtipným, prostě být naprosto přirozeným bez všech nálepek a masek.

A tak nyní v noci, kdy máme před sebou již poslední den, na vás všechny myslím. Nemohu si nechat jen pro sebe tento silný pocit sounáležitosti se všemi, se kterými jsme vytvořili doslova rodinu. Otisk každého z nás vydává za nekonečné stavy Míru, kterého je potřeba na celé Zemi.

Aby mohl zavládnout Mír ve světě, je potřeba skoncovat s bojem uvnitř nás samotných, pak ve svých rodinách a postupně rozšiřovat ten láskyplný stav na své okolí. Tímto se vymaňujeme ze stereotypů neustálého obviňování a prociťování stavů frustrace, nenaplnění, vyčerpání a neschopnosti najít motivaci a smysl v každém dni.

Proto vás všechny prosím, vás, kteří již svými jemnými smysly chápete pro mnohé ještě nepochopitelné, zastavujte se co nejčastěji během dne, vyšlete myšlenky Lásky svým blízkým, Přírodě či svému andělu strážnému...

Každé toto pozastavení se stává Darem, který je k nezaplacení... Nemusíte přerušit pracovní činnost, je to jen myšlenkový stav, který si můžete navodit kdekoliv a kdykoliv. Co vyšlete, se vám mnohonásobně vrátí, odraz na sebe nedá dlouho čekat...

Stáváte se tak léčitelem sama sobě i ostatním, aniž byste si to uvědomovali. Pochvalte druhého, vždy se najde něco, za co je možno pochválit. Viďte v první řadě na tom druhém to dobré, nechejte kritiku stranou, prostě zkuste se třeba poprvé ve svém Životě vědomě Sdílet s druhými tím, že se na ně podíváte jinak. Prostě jinak, očima Lásky...
Jak je to jednoduché...

Věřím, že je mezi námi velmi mnoho těch, kteří takto jednají automaticky, spontánně. A že nás bude čím dál více. Zvláště nyní ke konci roku, který vydá svědectví posledních devíti let, je potřeba být v linii od srdce k srdci.

Děkuji vám, děkuji nám, nám všem!

VĚTA TÝDNE - SDÍLÍM SVŮJ STAV LÁSKY SE VŠEMI, KTEŘÍ JSOU POTŘEBNÍ...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode