Renatin týden: 23.05.2016 - 29.05.2016

23.05.2016 05:43

Přátelé,

máme před sebou týden v prognóze vysokovibračních proudů energií, které se řítí raketovou rychlostí deseti dnů od minulého pátku po sobě v podobě galaktických portálů.
Co to znamená? Abychom si drželi klobouky, neboť zásah těchto turbulencí smete každou překážku, kterou jsme si svým jednáním vytvořili. Nervozita a napětí naplňují nyní každý den, však jen pro toho, kdo se řídí materiálními zákony svého ega. Chtíč a nenaplněné tužby jakéhokoliv směru se budou snažit lomcovat i s těmi odolnými a již bdělými, proto je víc než potřebné udržovat své vnitřní kormidlo pevně v rukou svého Vědomí.

Na druhou stranu máme možnost zažít takové stavy, které se nedají připodobnit ničemu lidskému...
Naprostá blaženost a vděčnost, které se budou prolívat každým člověkem ochotným přestat soudit a ukazovat prstem na druhé s obviněními z neúspěchu jeho samotného, jsou zárukou tohoto naprosto vyjímečného období, které dle starých Máyů přichází.

Úkolem je jasně položit si otázku, co od Života chci, dát Jasný Záměr a vědět, že je v kompetenci s vnitřní stavem Duše.
Jedině tak poznáte, zda-li to, co žádáte, je a bude podpořeno Boží vůlí. V těchto dnech se prosím zdržujete egoistických proseb bez důkladného pouvědomování si následku splnění těchto přání.

Co nejvíce pobývejte v přírodě, vědomě se zahleďte do její krásy, prociťte opravdový zázrak Stvoření. Pozoráním čmeláka na kytce, či pasoucí se ovce, lezení mravence nebo krmení ptačích rodičů své potomstvo vyvolává v nitru záchvěvy, které pozvolna rozbíjí hradbu vytvořenou kolem ega. Tím se stává zranitelnějším, bez všech těch obalů, které ho mají za úkol chránit proti světu či stavět do role toho, kým se chceme před okolím prezentovat.

Dokončením tohoto týdne bez "pádu" si můžete pogratulovat, neboť jste prošli nejsilnějším možným očistcem. Nevyhne se mu nikdo z nás, proto je víc než vhodné zjihnout, upokornit se a nechat čistit naší osudovou Cestu s pomocí Univerza.
Kdo bude chtít bojovat s větrnými mlýny, může si odnést pořádné škrábance a to nejen na duši. Prostě jedině s Láskou v srdci a ochotou chápat a umět číst mezi řádky se mohou tyto dny zvládnout, aby jste měli dobrý pocit sama ze sebe a ze všeho, čemu jste dali pozornost a co tedy mohlo skrze vaše tvoření vzniknout.

Vy, kteří budete klopýtat či doslova upadnete, můžete opětovně vstát... S poučením se z nové zkušenosti a hlavně s poděkováním za ní...
Na to nezapomeňte, poděkovat za vše, co nás učí, co si stále Zákonem Přitažlivosti voláme, aby se nám dělo. Takto fungují Univerzální Zákony a kdo si stále ještě na to nepřišel, nyní má možnost.
Neb i slepý bude moci prohlédnout...

Věřím za nás všechny, že budeme činit nejlépe, jak umíme. A že každým dnem a každým okamžikem můžeme umět více a lépe:)


VĚTA TÝDNE - JSEM V LEHKOSTI A V ÚSMĚVU, VŠE PŘIJÍMÁM VE SVÉ HLUBOKÉ MOUDROSTI JAKO PŘÍLEŽITOST MÉHO DUCHOVNÍHO RŮSTU...


S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz
777 312 137 mob.

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode