Renatin týden: 24.10.2016 - 30.10.2016

25.10.2016 12:28

Přátelé,

zdravím vás a mentálně všechny objímám:)
Dovolím si vás opět upozornit na zajímavosti posledních dní a v jakých turbulencích se nyní nacházíme.
Stále pokračuje aspekt úplňku z 16.10., o tom jsme si psali minule. Do toho vstoupilo dle máyů kalendářní ukončení jejich roku, jenž čítá 260 dní. Pomyslný náš Silvestr proběhl 21.10., ve čtvrtek 22.10. jsme vstoupili do nového Cyklu napěchovaného novými výzvami podpořenou máyskou vysokofrekvenční moudrostí.

Kdo má chuť si pročítat jednotlivé denní vzkazy Máyů, zadejte si adresu mayskykalendar.blogspot.cz
Na první pohled se vám bude zdát náročné pochopit jednotlivé symboly dne s třináctidenní periodou, ale pokud vás něco bude držet u tohoto čtení, buďte trpěliví, časem vklouznete do tajů Máyů a velmi se obohatíte.

Vše ve Vesmíru volá po Sjednocení, náš polaritní svět vzývá každého k uvědomění si dokonalosti v našem vnitřní světě, od kterého se odvíjí Zákon přitažlivosti. Jak uvnitř, tak venku. Jak nahoře, tak dole. Vše se prolíná, dokonale, neexistuje v ničem chyba, jen my lidé svým rozumářstvím se snažíme vidět třísku v oku svého bližního a přitom nám uniká ta naše... Zaujatost a souzení dle svého momentálního poznání se odráží všude ve světě. Jakmile něco nerezonuje s mým přesvědčením, je zle. 

Před nedávnem jsem byla nařčena z toho, že podporuji zabíjení... Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, jak je to myšleno. Na přednášce jsem se mimo jiné dotkla tématu krutého zacházení s domácími zvířaty, jakým způsobem by měla jít na porážku, neboť faktor stresu je pak obsažen v mase na prodejních pultech. Tato zvířátka jsou předurčena pro naši obživu, v kolektivním vědomí souhlasila s touto rolí, však zcela v jiném způsobu zacházení. Posuzovat úroveň osvícení člověka dle toho, zda-li jí maso, či ne, není právě vhodné. Každý z nás je originál a každému pasuje něco jiného. Sama žiji zdravě, skromně, jen velmi výjimečně jsem posazena ke kousku ryby či drůběže, ale proto si nemyslím, že bych byla někým "lepším", než ten, který si zatím neumí život bez masa představit.

Existují vegetariáni a vegani, kteří mají svá rozhodnutí založena spíš na vzpouře svého ega, čili energie boje proti všem, kteří si dovolují jíst "normálně". Opovrhují s těmito lidmi, dívají se na ně povýšeně, mají za to, že sami jsou příkladem absolutní lásky ke všem a ke všemu. 

Dokud člověk jakýmkoliv způsobem udržuje v sobě energii boje, ať za jakákoliv bohulibá práva člověka či zvířete, je nositelem právě těch energií, které tak odsuzuje...
Je to jako bojovat proti válce, už Matka Tereza odmítla jít v tomto průvodu aktivistky a prohlásila, že až se bude pořádat setkání všech, kteří chtějí podporovat Mír, ráda se přidá...
Vidíte ten rozdíl? Nechť se prosím každý z vás zamyslí, na čem staví svůj piedestál a v čem si dovoluje soudit druhé. Jistě se toto psaní nedotkne vás všech, kteří to máte v sobě správně srovnané a svá přesvědčení jsou v souladu s vaším srdcem v mírumilovné energii.:)

Dávejte si prosím v tyto dny obzvláště pozor na ty situace, které vás zkouší ve vašich životních postojích. Pokud chcete prospívat sobě a celé naší milované Zemi, udržujte prosím energii nezaujatosti, pozorujte v sobě agresi či popuzení a nedejte se zlákat do těchto osidel tvářících se, že jednají v nejvyšším Dobru. Svůj názor můžete kdykoliv vyjádřit, záleží jen na přístupu k situaci.

V první řadě si uvědomme, co prohlásil Ježíš. Není tak důležité, co do úst vchází, ale co z nich vychází. Vždy dodávám, také co vychází z našich myšlenek... Pravdou je, že vyvážená netoxická strava podporuje Láskyplnost a možnost žít naší intuicí, která je za každých okolností tou jedinou správnou nápovědou pro náš praktický Život. 

VĚTA TÝDNE - HÝČKÁM SI V SOBĚ ENERGII MÍRU, PODPORUJI JÍ VE VŠEM

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode