Renatin týden: 25.04.2016 - 01.05.2016

24.04.2016 15:55

Milí,

jsem ráda opět s vámi:)
V pátek jsme měli možnost zažít magický vliv růžového úplňku, který byl nejmenším v roce. Jeho síla nám zaktivovala pomoc ohledně financí a vztahů, které jsou v napětí víc, než je přípustné.

Započala nám další etapa třinácti dní dle máyského kalendáře pod vlivem Cauc - Bouře. Co je tím myšleno? Do úplňku působila energie Cimi - Smrti a Znovuzrození, tzn., že jsme měli možnost nechat v sobě umřít nepotřebné toxiny jak mentální, tak fyzické. Obrovská příležitost byla dána všem i bez těchto informací, vesmírné zákony zařizují vše samy i bez vědomého vědomí obyvatel Země.

Jak jste se postavili k novým výzvám? Zahlédli jste vnitřním zrakem podobu opakujícího se programu, který vám byl poslán již po několikáté, pokaždé v jiném rouše beránčím? Sedli jste mu na lep, anebo jste jej pochopili jiným úhlem pohledu a postavili se k jeho řešení bez vzdoru a arogance? S upřimností a otevřeným srdcem, nestoje si stále sama sobě v cestě?...

Pokud ano, následující dny vás zahrnou přílivovou vlnou Bouře, která prudkými dešti vyplaví odumřelé částice již nepolykatelných apokalypsovitých vibrací, které mutují a snaží se stahovat čím dál víc do prohlubní stálého reptání a obviňování druhých z naší nemohoucnosti.

Takže se máme na co těšit:) Studna vědomostí, která čeká na své odhalení a zároveň vyplavení nežádoucích částic, které jí špiní a zakalují, se již pomalu ve své hladině leskne a vydává zář, pod jejíž prudkostí přivíráme blaženě oči.

Podmínkou je vždy a stále více se zaměřovat na své intuiční vhledy, než na rozumové úvahy, které vždy a stále budou chtít vidět a chytit "viníka".
Prozradím vám jedno velké tajemství - ŽÁDNÝ VINÍK NEEXISTUJE!
Vše je jen výplod naší logické fantazie, která neumí než jinak hledat ve světě a ve svém okolí toho či to, na které se můžeme vymlouvat a zároveň omlouvat naši nemohoucnost a neúspěchy.

Tento postoj je zakořeněný, co svět světem stojí. Proto není jednoduché pochopit jeho iluzi. Však tato doba je právě k tomuto určená. Komu již alespoň trošku bliká nápadnost opakujících se proher a nechuti opět řešit stále dokola jedno a to samé, je na dobré cestě:) Stačí dát Vesmíru najevo opravdovou touhu změnit svůj Život, pohnout se z místa, nepřešlapovat z levé na pravou a věřte, že v tomto období se vaše kola Osudu roztočí, až se vám z toho vaše hlava zatočí:)

Dávejte si každý den šance, hned po ránu, že jej zvládnete nejlépe jak umíte a vždy o kousek lépe. Začněte pracovat s podvědomím víc, než s vědomím, neboť co se zdálo na venek jako OK, někde uvnitř vás může zžírat pocit, který se utlumuje jen workoholickou prací či jakoukoliv zábavou a závislostí.

Stále platí rada o jarní očistě, nyní jsou naše zahrádky plné roztomilých sluníček pampelišek. Stačí natrhat, opláchnout, nasekat i s hlavičkami, zakapat citrónem a promíchat s medem. Úžasná pochoutka přezdravá k tomu! Vaše játra vám budou velmi vděčná a nejen ona.

Přeji nám všem báječný týden se samými efekty - AHA - jak nám pozvolna dochází to, co nám v minulosti nebylo jasné.

VĚTA TÝDNE - MOUDROST NENÍ NA PRODEJ, VŠAK VÝHRADNÍM DODAVATELEM JE NAŠE SRDCE:)

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode