Renatin týden: 26.9.2016 - 2.10.2016

26.09.2016 22:32

Přátelé,

jsem tu opět pro vás. Těším se s vámi z nových zážitků, o které se nyní chci podělit.
Píši vám z krásného místa Žďárských vrchů nedaleko Poličky, Jimramova, kam jsem byla zavedena. Boží vůle je opravdu nevyzpytatelná, původně plánovaný výlet se změnil v poznávací cestování v čase, kde se prolínají dimenze minulosti do přítomnosti. Silný archetyp Matky Země voní zcela jinak, než v našich půvabných Beskydech. Hluboké ticho se dá krájet, vědomě mně zpomaluje nejen v chůzi, ale i v dechu. Proč jsem byla zavedena právě sem báječnou Bytostí, která se stala nástrojem k novým prožitkům hluboce odkrývajících prapůvod mých kořenů, které již prorostly velkou část Země? Nejen pro můj další vývoj, hlavně však pro sdělení a sdílení se ostatními, kteří se již pravidelně navštěvujeme v Renatině týdnu.

Tímto se propojuji s vámi všemi, kteří chcete prožít neuvěřitelně silnou energii Zpívající Lípy, která se nachází v dědince Telecí.  Její stáří se odhaduje na 600 - 700 let, vysoká je 23 m, v obvodu téměř 12 metrů... Přeobrovský strom je svědkem historie, která se vepsala jak do jeho koruny, tak dutého kmenu. Vypráví o člověku jménem Jiroušek, který se uchyloval do jeho útrob a přepisoval Nový Zákon a Žalmy. Do okolní krajiny se táhl jeho zpěv, proto se lípě začalo říkat zpívající.

Každý strom, zvláště hodně pamatující, je spojen se stromy ostatními. Tak jako my lidé, kteří již "hodně pamatujeme" - což není o našich pozemských létech, ale o stáří Duše - se zákonem Přitažlivosti přitahujeme a předáváme si poznatky, inspirujeme se a obohacujeme navzájem, tak i tyto přírodní poklady velevážených stromů se v určitý čas spojují a komunikují spolu. A tak když vědomý člověk v úctě přichází k tomuto pramenu Poznání, stává se v tomto okamžiku mostem v první řadě ke spojení sama se sebou, s minulostí, která je ve věčném Teď, v řadě další s ostatními lidskými Bytostmi, které jsou již ve vnímání otevření. 
V poslední fázi se spojuje s posvátnými ostatními stromy, pokud stojí přímo u takovéhoto velikána. Energie propojení jsou v barvách duhy, která se line skrze portály. A tak se vytváří duhové mosty s lidmi a se stromy, s Přírodou, čímž se celá Matka Země vetkává do pavučin Kristovského vědomí. Čím víc je těchto prožitů a zážitků, tím čistší aurické pole je kolem naší Planety. 

Nebyla mi umožněno obejmout strom, který je neobjatelný:) Vzhledem k jeho stáří je chráněn dřevěnou ohrádkou, která ovšem nebyla žádnou překážkou. Skrze ohromné větve dotýkající se země jsme spojily ruce stromu s mými, v pokorném postoji přivřených očí a tiché prosbě o spojení se v Duchu, jsem procítila nadhlehčení a ohromnou sílu vyvěrající ze samotné prapodstaty Přírody...

Tato chvíle je navždy zapsaná v Akášických záznamech.. Zároveň mi prolétl vnitřním zrakem Strom poznání Dobra a Zla, který je zasazen v našich Beskydech. Asi o něm nevíte, neb byl probuzen až před nedávnem, kdy sám vyslal zprávu o tom, kým Je... Velikán, magický Obr, buk, dobře ukrytý mezi tenkými jehličany a přitom velmi nápadný  z pravé strany ve stoupající cestě přímo na Bahenec. Ti z vás, kteří jej mají zahlédnout a přišel již čas pochopit tyto zákony Poznání v plném projevu Zasvěcení, si jej objevíte sami. Indícií jste již dostali dosti:)

Tímto vám všem nyní prolétá energie Zdraví a Moudra, která nezná zábrany, když je člověk přístupný. V uvolnění jste napojeni na tyto Posvátné Stromy, z nichž si každý z vás veme tolik, kolik potřebuje.

Přeji vám překrásné dny plného Podzimu, který již kraluje a zkrášluje krajinu všemi možnými barvami a energií odpočinku a zastavení se...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena.

 

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode