Renatin týden: 18.7.2016 - 24.7.2016

18.07.2016 06:48

 

Přátelé,

jsem ráda opět s vámi:)
Vítám vás v týdnu, který je uprostřed prostoupen energií úplňku Luny ve znamení Kozorohu. K završení dojde 20. 7. ve středu v 0.57 hodin.
Proč o něm píšu. Kristovské vědomí v druhé polovině tohoto roku zvyšuje své vibrační pole kolem Matky Země závratnou rychlostí. Léto vrcholí, přesto, že poslední dny jsou zality víc deštěm, než-li Sluncem, orgonická zář slunečních paprsků dopadá stále na úrodná nejen pole země, ale hlavně na úrodná vědomí každého z nás, kteří už zažíváme radostná chvění ve vnitřním prostoru naší srdeční krajiny. Jakési očekávání "nového" je stále ve vzduchu, postupně se tato očekávání naplňují zhmotňováním energií do naší reality a takto to stále v rytmu pulsujících vibrací naší Planety postupuje dokola.

Kristus se narodil ve znamení Kozoroha. Kdo tedy touží odhalit svůj potenciál coby Cesty duše, má v těchto dnech silnou podporu Vesmíru.
Mnohdy se mně ptáte, jaká je vaše Osobní cesta duše, že jste jí i přes pokročilý věk ještě neodhalili. Jestli vám někde něco neprotíká mezi prsty, zda-li se zbytečně nezdržujete zajetými cestami, ve kterých se cítíte bezpečně a bojíte se experimentovat.
Každý má zde jiný úkol, však pravdou je, že není možné, aby byl někdo opomíjen s ignorací Prozřetelnosti, která na něj zapomněla. I ten nejobyčejnější z nejobyčejnějších má svou roli, kterou se zavázal naplnit sama sebe a zároveň být nástrojem druhým.
Všichni jsme obdaření svobodnou vůlí, kterou ještě mnozí neumějí uchopit, jak je to vlastně myšleno. Dokonce se jí někteří i bojí...

Co si pod tím máme představit? V první řadě to, že máme nárok na své pocity, emoce, úsudky a názory dle toho, jak je chápeme, jak jsme schopni je chápat.
Tím vzniká problém, jestliže jsme většinu života žili v roli ustupování a přijímání názorů druhých. Ať už je to partner či nadřízený, přátelé apod. Poslední roky nám jasně dávají najevo, že v těchto starých kolejích už se nepovezeme a jestliže ano, pak to bude drhnout...

Vnitřní vzdor Duše se bude čím dál víc ozývat, nekompromisně a tak začíná boj sama se sebou a se svým okolím. Najednou nám už nevyhovuje starý systém, ve kterém nám to kdysi tak fungovalo! Být raději zticha a zároveň si myslet své,  jsou dvě vibrace, které prostě nerezonují.
Nezdravé ustupování "jen pro klid" v rodině či na pracovišti vyvolává neadekvátní reakci. Evoluční růst totiž nikdo z nás nezastaví. Evoluční růst totiž začíná již u nás samotných a v našich rodinách.

Najít vnitřní sílu a sebeúctu ke svému životnímu postoji a k sobě samému je právě u každého z nás ta Osudová cesta Duše. Teprve až poté, kdy to pochopíme a snažíme se realizovat tento postoj, bychom měli pátrat po tom, cože to mám v osudě a kde je mé pravé místo na Zemi a hlavně také s kým po boku.

Neboť dokud nenajdeme v sobě smíření, můžeme  jezdit po všech světadílech a hledat toho pravého partnera s tou pravou prací a stále nebudeme spokojení. Vše se odvíjí v nás, takže až dojde k synchronicitě mezi egem a duší (duchem), můžeme si být jisti, že budeme přesně tam, kde máme být a s tím, s kým máme být s náplní užitečné práce, která bude naším motorem.
Mnohdy můžeme zůstat nějakou dobu i bez partnera, mnohdy i delší čas, jen pro naplnění vyššího úkolu, ke kterému jsme se před inkarnací zavázali. Ale v tom případě cítíte klid a máte důvěru v Zákony, již nepolemizujete kdy a s kým, neboť již plně důvěřujete v Božské načasování.

Jestli jste se v těchto řádcích poznali, pak je dobře, že jste se začetli. Byly totiž určené zvláště pro vás:) Nikdy není pozdě, každý božský okamžik je nám k dispozici pozměnit myšlenky a záměr, dát výzvu Vesmíru s prosbou a poděkováním zároveň. Neříkejte si, že je pozdě, to je jen názor naší mysli, která žije v dualitě minulosti a budoucnosti, prostě to jinak neumí. Zastavte se v TEĎ, dopřejte si ten luxus jen Být bez ustavičného bubnování na poplach myšlenek, které milují problémy, nestíhání a úzkostnění.

Celý týden bude prozářen energií Měsíce, který jasně zviditelní ty části našeho Života, které žijí utlačovány a popírány. Nebojte se je nechat vyjít na světlo, uchopit Vyšší moudrostí své intuice a smířit se. Tím se uvolníte z pout, mnohdy dlouhodobě karmických, tím si dáte šanci pozvednout svou inkarnaci do opravdového nastoupení na Osudovou cestu duše.
Zároveň odlehčete svou stravu, hodně pijte čistou vodu, jídlo i vodu si žehnejte energií Vděčnosti. Obojí se vám stane doslova hostií, která pročistí a posílí jak vaši psychiku, tak tělesnou schránku.

VĚTA TÝDNE - TRPĚLIVĚ KROK ZA KROKEM NAPLŇUJI SVOU OSUDOVOU CESTU DUŠE...
 

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode