Renatin týden: 28.11.2016 - 4.12.2016

28.11.2016 14:43

Milí Přátelé,

vítám vás v Adventním období posledního měsíce tohoto roku:)
Všude kolem nás již prosakuje atmosféra Vánoc, radostná výzdoba blikajících světélek je symbolem Světla, jež není konkurencí Tmy.
Vše tíhne k Jednotě, čím více světla, tím více se projevuje i jeho opak. V našich srdcích se rozeznívá esence Lásky, která je absolutně u všech lidských bytostí přirozenou energií, čekající na rozezvučení této vibrace.

Zmínila jsem se i opaku. Radostná očekávání v adventním období zároveň zdvihne jistou nervozitu, která vše doprovází. Známe jí, abychom my hospodyňky vše stihly, pouklízely, připravily, pokud se nám nedaří žít v Přítomném okamžiku, neubráníme se tomuto tlaku. Samozřejmě postihuje i muže. Jak doma, tak ve svých povoláních, podnikatelských obzvlášť.

Kdy jindy je možno uvidět tyto strany Polarity tak důkladně ostře, než v závěrečném měsíci uzavírajícím devítiletý cyklus? Možná se divíte, že tak často se dotýkám tohoto tématu. Jsem vedená při psaní čím víc vás inspirovat a připomínat, že je opravdu vhodnější dořešit si své resty do konce roku, než s nimi započít nové období devíti let!

Mnohdy i na vás nějakým způsobem naléhám, ne tlačím, však dávám důraz, abyste byli ušetřeni nepříjemných rozčarování a uvědomění, které vám sepnou tlačítko Restart pozdě...
Ano, nikdy není pozdě, pravda, však z jiného úhlu pohledu můžeme ztratit přemnoho drahocené síly, než se dostaneme k podobnému výsledku a to Bůh ví jestli.
Jde jen o to poslouchat intuici a žít ji. Jak jednoduché:)

Takže pokud bych vás, milí čtenáři, nechala celý měsíc na pokoji, pod tlakem posledních dní v roce byste nemuseli stihnout zažít efekty AHA, které jsou jedinečnou solí Života. Náhlá uvědomění totiž automaticky přetrhávají nevhodnou setbu, která již začala klíčit či dokonce již dorostla v situace, které byly na spadnutí.
Neumíte si představit, kolik nešťastných situací můžete zvrátit v jednom jediném okamžiku!

Být Bdělým, žít Přítomností, zvolnit tempo a nechtít stále něco dohánět, to je jediná Cesta, po níž půjdete vyzbrojení mečem Moudrosti, který odseká zbytečné programy z vašeho Života. Vše vypadá jako holografická síť, nekonečné nitě energií se všemožně proplétají s věcmi a lidmi, s myšlenkami.
Čím hustší je tato síť, tím složitěji žijeme, i když už máme zaběhané standarty našich dní. Opakují se stále dokola a stále dokola vám nabízejí jinou možnost řešení a prožití. I to, co vám vyloženě vyhovuje, nemusí být již pro vás vhodné. Ale většina se přiklání k tomu, co už zná, tím si volí jednodušší cestu odporu.

Důležité je ovšem rozpoznat, kdy tato jednodušší volba je v souladu s Vyšší vůlí Já a kdy je to jen obejití něčeho, do čeho se vám vyloženě nechce a přitom cítíte, že stejně vás to jednou nemine... Nečekáte náhodou na vhodnou příležitost již dlouho ?...
Tak, kdo z vás nyní zpozorněl, je to právě impuls, nad kterým se máte zamyslet. Boží síla vám nebude brát svobodu rozhodování, jen vy sami si odsouváte svůj vývoj v nemožnosti uvěřit, že byste novou výzvu zvládli!

Přátelé, jsem s vámi, celým srdcem nám všem fandím, ať jsme schopni vidět všude kolem krásu, nadstandart obyčejnosti:)

VĚTA TÝDNE - PROŽÍVÁM ABSOLUTNÍ ŠTĚSTÍ DARU KAŽDÉHO DNE...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode