Renatin týden - 28.3.2016 - 3.4.2016

01.04.2016 06:30

 

Milí,

krásné svátky Jara máme za sebou. Věřím, že jste si je užili v uvědomění Kristovy lásky, která odpouští neodpustitelné a přijímá nepřijatelné.

Po Jarní rovnodennosti a zatmění úplňku v minulém týdnu se aktivovaly silné frekvence "nového". Co to znamená? Pro ty z vás, kteří již moudře odečítáte z životních lekcí a uvědomujete si svůj posun či stagnaci, je připravená odměna v podobě velkých překvapení.
Až nyní jsme teprve vstoupili z vyššího hlediska do roku 2016, takže brána loňského roku se s burácivým rachotem teprve teď definitvně uzavřela. Jakoby nám Nebesa odstřihla kšandy, které nám přidržovaly staré myšlenkové formy v aktivitě. Už se nám totiž nebude chtít přemýšlet ve starých programech. O tom je tento báječný rok, uzavírajícící devítiletý cyklus.

Že bychom opravdu začali sklízet?:)
Ano, je velmi pravděpodobné, že mnozí z nás si promnou dlaně a s vděčností poděkujeme za dary, kterých se nám dostává.
Ženám se pravděpodobně bude dařit lépe. Z jednoho prostého důvodu. Většina žen totiž dává na svou intuici ve větší odvaze. Většina mužů totiž musí mít vše pod kontrolou své logické mysli. A tak drazí muži, co vy na to? Nenechte se zahanbit a zkuste být ve své síle a odvaze také pokorně intuiční, nenechte se stahovat k zažitým reakcím, o kterých již víte, že vedou akorát do rozmrzelosti a zbytečnému přehánění.

S jarem přicházejí nové výzvy. To, co do této doby leželo pod imaginární sněhovou pokrývkou, dostane najednou jinou příchuť a touhu realizace. V tomto i muži začnou cítit cosi jako připuštění naplnění dávného snu, který může být realizován. A tak krůček po krůčku se budeme přibližovat touze, která ještě nedávno vypadala jako absolutně pohádková.

Aby vše bylo v rovnováze, je dobré podívat se kolem sebe, co je třeba "pouklízet" . Nemyslím tím jen vyuklízení našich domovů a kolem nich, pozvolné upravování našich zahrádek po zimě. Ale pouklízet si v našich hlavách. Opravdu se zamyslet, kde jaký myšlenkový "binec" tlačí a pustit ho. Vyčistit si hlavu lze jak procházkami v přírodě, četbou dobré knihy, jógou, meditací či puštěním se do vaření našeho oblíbeného jídla:)

Čistému vše čisté, praví staré pořekadlo. Jaro vítá znovuzrozené, hlubokým nádechem a výdechem máte všichni možnost zastavit se a uvidět již dlouhodobé zaseklé situace ve zcela jiném úhlu pohledu.
Najednou se bude dařit vidět je z té druhé stránky, to znamená z té pozitivní. A co nechceme, aby se nám dělo, nečiňme druhým. Svatá zásada, která se letos ve své energii bude velmi snažit vyhoupnout mezi první místa našeho žebříčku hodnot.

Takže přát všem jen to dobré a nedodávat žádné ale! Neboť každý jeden z nás vždy koná nejlépe, jak zrovna umí. Soudit jej je jako ukazovat prstem na sebe sama. Kde už míra přetekla, jasně dát příkaz - stop! Bojíte se reakce svého okolí? Vaše okolí si na vás dovolí jen tolik, kolik dovolíte vy jim.  Najít rovnováhu je zrovna teď v pučícím jaru ten nejdůležitější restart, který máte aktivovat. Může se vám totiž hodit na později...


VĚTA TÝDNE - VÍTĚZ JE SÁM...


S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode