Renatin týden: 29.8.2016 - 4.9.2016

01.09.2016 10:34

Přátelé,
vítám vás v posledním prázdninovém týdnu. Nádherné slunečné počasí přes den je již pomalu vyvažováno chladem večera, který přináší setmění každým dnem dříve a dříve. Toto nenápadné přibližování se podzimu má za úkol polehounku tišit naši mysl a emoce, zklidňovat se. 

Aniž bychom si to nějak připouštěli, dochází k vyvažování všech protikladů. Vše touží kráčet do Jednoty, do Celistvosti, a tak neustále svou interaktivností dáváme najevo svůj souhlas. Touha vše vyvážit a být v bodě 0, čili ve svém Středu, se u Lidstva projevuje touhou po splynutí s tím pravým partnerem. Sexualita jako taková se stala nástrojem, však neuhasitelným naší žízně. 
Dokud totiž nedojdeme sami do svého ucelení, není možné se "dojíst" druhého. Chvíle souznění je nádherná, však velmi rychle vyprchá a mnohdy způsobí jen hluboký smutek a odtok energie.
A tak vzniká žárlivost a posedlost v podobě vlastnění partnera, jako nástroje k dobrému pocitu, že mám svou druhou polovičku. 

Jakmile pochopíme, že nemůžeme nikoho vlastnit, že milovat druhého znamená ponechat mu absolutní svobodnou vůli a svou láskou ho podporovat v jeho žití, začneme co nejintenzivněji pracovat na svém duchovním růstu. Neboť jedině tak si lze "zajistit" věrnost partnera, jeho dobrou náladu a vstřícnost vzhledem k nám. Nedochází totiž k odčerpávání energie podvědomým tlakem, který i mlčky se z nás šíří jako mor... 

Kde je strach, tam je tlak, proto pokud chci po druhém, aby mně miloval a projevoval náklonnost nejen v období zamilovanosti, musím si uvědomit, že toho mohu docílit jedině svou trvalou přeměnou.
Jakékoliv výčitky jsou absolutně nesmyslné, je to jen úzkost plivaná na partnera a obviňující ho ze všeho možného. 
Všude vidíme své zrcadlo, takže pokud vás partner zrazuje, prosím zamyslete se, v čem zrazujete sami sebe. Co popíráte a zametáte pod koberec v domnění, že už jste všechno pořešili? Naprosté odpuštění druhým a následně sama sobě je podmínkou, na to nezapomeňte. Jen pouhým opakováním těchto prohlášení nemusíme dojít k trvalému výsledku, i když se k němu přibližujeme. Vaše okolí vám to bude stále připomínat v postoji, jaký k vám má, tímto si sami sebe testujete, jak na tom jste. Podle toho máte stále šance vylaďovat jakékoliv nesrovnalosti až ke své dokonalosti.

Bůh je v nás, tudíž vůbec není možné o této Dokonalosti pochybovat. Dostat se k ní je záměrem každé duše na Zemi. Někdo kráčí pomaleji, někdo doslova letí, tento aspekt svobodné vůle je nám daný a tudíž se nikdo nemůže cítit ošizený, že na něj Pánbůh zapomněl. 

Jelikož je tento rok výjimečný svou jedinečnou energií ukončení a pochopení všeho, čeho se nám za posledních devět let dostalo a nedostalo, je potřeba se soustředit do konce roku na každý svůj krok. Být v integritě sama se sebou, nepodporovat škodolibost a nelibovat si v pomluvách, umět vyvažovat krásné ošklivým, dobrosrdečné falešným, pravdivé lživým a podobně. 
Neboť cokoliv prohlásíme, okamžitě se manifestuje v Božském světě to opačné. Duální svět nemůže být jednostranný. Chci - li být svatým, vzniká protiklad svatého a tudíž jestli tlačím stále na svou čistotu a upřednostňuji jí za každou cenu, může se mi jednoho dne stát, že mně přivalí mé stíny, které si žádají pozornost své důležitosti. Ano, bez nich bychom totiž nikdy netoužili být těmi opravdovými, neměli bychom důvod a porovnání.

Návrat k Jednotě je právě o tomto uvědomění, že vše je Dokonalé tak, jak je. Pro mnohé je tato téze ještě vyšší dívčí, ale stačí trocha dobré vůle a pokory chtít pochopit zatím nepochopitelné a ejhle, zázraky se dějí:) V této době rychlostí blesku:)

VĚTA TÝDNE - KAŽDÉ RÁNO SE PTÁM, CO MOHU DNES UDĚLAT PRO SEBE, CO MOHU UDĚLAT PRO SVĚT?...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode