Renatin týden: 3.10.2016 - 9.10.2016

04.10.2016 11:14

Milí Přátelé,

měsíc říjen vstoupil do našich životů za doprovodu nádherných slunných dní, chvílemi až horkých. Poslední záchvěvy léta, které však již provoňují dušičky, nám daly sílu do dní, kdy se budeme muset smířit s deštěm a chladem. Vše touží být v rovnováze, proto se stále máme šanci učit vnímat Slunce v našem nitru.

Sobotní Novoluní nás pošťouchlo v emocích, proto kdo si přes víkend uvědomoval svou nervozitu pro nic za nic a nedal se stáhnout k výbuchům či obviňování svého okolí, klobouk dolů:) Poslední úplňky a novy v tomto roce jsou totiž "chuťovkami", které žádné ohledy s námi mít nebudou. A tak se nedivte, když si v těchto dnech vzpomenete na staré záležitosti, dávno již propuštěné a odpuštěné, že doslova ožívají a vnucují nám podráždění a znovu chytání se témat jako kdo, komu, co a jak. Zcela zbytečně, samozřejmě, však na druhou stranu máme možnost se přesvědčit, jestli to tedy je v našem srdci v pořádku tak, jak si myslíme...

Dnes bych vás chtěla informovat o našem čakerním systému, který v posledním roce prochází nejsilnější rekalibrací. Ti, kteří druhým ukazují Cestu, jsou již několik let popohánění jako předvoj, proto jsou zkoušeni ve všemožných situacích. V tomto roce se proces rekalibrace dovrší. Nejen pro světové Učitele, však i pro studenty. Tím, že se dovršuje cyklus a začíná nový, je to v energetickém smyslu jako posun tektonických desek. 

Kámen na kameni nezůstane - prosím, berte to symbolicky, tzn. že se "vším" bude pohnuto. Naší DNA počínaje. S čím jsme byli maximálně spokojeni, dostane trhliny. S čím jsme bojovali a neuměli se smířit, ožije energií souladu. Jakoby Boží kuchař zamíchal ve svém Vesmírném hrnci veškeré ingredience, což má a bude mít čím dál větší vliv naše základní čakry. Energetická centra v propojení celého těla i duše se budou snažit vyzářit co nejvíc Světla, tudíž zákonitě bude docházet k přepálení pojistek. To vyhození z rovnováhy zažívá již mnoho z vás, chvíle apatie se střídají s neovladatelnou chutí tvořit a být ku prospěchu. 

Proto se, prosím, již nezdržujte neustálým kontrolováním sebe nebo druhých, jestli vše děláte perfektně. Dovolte si věci dělat tak, jak zrovna cítíte. Možná budete velmi překvapeni, když se pohnete ze starých zajetých kolejí, kolik nového krásného jste schopni vytvořit. Když přestanete přemýšlet nižší lidskou myslí, automaticky přepnete na autopilota vyšších Sfér, který se neplete. Vzhledem k tomu, že poslední tři měsíce tohoto roku mají k tomuto  nejvíc příležitostí, není na co čekat.

Naslouchejte svému tělu ohledně stravy, barevnost a zář čaker také úzce s tímto souvisí. Co vám ještě včera v trávení prošlo, dnes už může být problém ztrávit... Alkohol, kofein a konzervanty jsou čím dál hůř "vstřebatelné". Neznamená to však, že ten, co to necítí a nemá problém teď, se v budoucnu nezastaví a neolituje své povrchnosti.
Pitný režim je nejdůležitější, mimo vodu se v podstatě nic do něj nepočítá. Bylinkové čaje jsou důležitou součástí, nyní na podzim nezapomínejte na červstvý zázvor, který nastrouhaný zalejete vroucí vodou, necháte pár minut vyluhovat a pak přidáte med s citrónem podle chuti. Prospívá zažívání a posilování imunity, mimo to povzbuzuje metabolismus, proto udržuje tělo fit bez zbytečných kil navíc.

VĚTA TÝDNE - MÁM ODVAHU VYJET ZE ZAJETÝCH KOLEJÍ A ROZHLÉDNOUT SE PO NOVÉ CESTĚ..

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode