Renatin týden: 6.6.2016 - 12.6,2016

01.06.2016 05:57

 

Přátelé,

jsme v druhém červnovém týdnu. Tímto vás vítám na poli zalitém slunečními loučemi, které mají odrážet náš stav v nitru.

V poslední době výrazně přibývá partnerských svazků, které se rozhodly podívat se na své soužití pohledem jiným, než doposud.
Ve vzácných případech se tento posun v úrovni Vědomí děje oběma zároveň. Většinou však dozrává jeden rychleji, který již delší dobu prociťuje jistou vnitřní nespokojenost. Moc dobře si uvědomuje, že svého partnera nemá jak "předělat", pokoušet se o to je zcela zbytečně. Neboť druhého můžeme jedině změnit tím, že změníme sama sebe...

Květnový měsíc se spolupodílel na aktivaci našich srdečních čaker, abychom si uvědomili, co chceme, s kým chceme být a s kým nikoli. Staré programy, na které jsme zvyklí, do jisté míry dávají jakousi jistotu, že už víme, co od partnerů čekat a tudíž jsme na ně jaksi připraveni.
Může vzniknou tzv. partnerská lenost, která dusí intuici v pocitech, že je něco již dlouho "špatně". Takovýchto párů je přespříliš, povázaní majetkem, dětmi, rodinou a hlavně dogmaty, jak vše fungovala za našich předků.

Vždy se můžeme rozhodnout, neboť pokud žijeme Život toho druhého a hlavně pro klid v rodině potláčíme své pocity a city, zaděláváme si na nepříjemnosti v oblasti nemocí a stále větší duševní nespokojenosti.

Komunikace mezi partnery je důležitá, sdílení pěkných chvil v chytnutí se za ruce a jen mlčení... i toho je komunikace, neverbální, která utužuje duše v souladu a odpuštění.
Pokud toto umíte a cítíte, že přesto každý jsme nějaký a každý máme tu svou pravdu, chceme spolu být a žít. Vážíme a ctíme si svého partnera, i když mnohdy v emocích došlo k výměně názoru hlasitěji, než je vhodné.

Prudké hádky s nadávkami, nedej Bože násilím, které nebývá pácháno jen muži na ženách, ale paradoxně i ženami na mužích, berou z partnerství jakoukoli důstojnost a možnost láskyplného pohledu do očí...
Milování se tím pádem stává pouhým "sexem", které nemá absolutně nic společného s prolnutím se duší a prožitím si pocitu Lásku, který je nesrovnatelným ve své blaženosti s čímkoliv...

Tento rok je až dramaticky nakloněn uvolněním ze vztahů všech, kteří již dlouho byť jen vnitřně prosí Stvořitele o pomoc. Však každý sám musí najít v sobě odvahu a uvědomit si, jaké kroky postupně podniknout. Obviňováním a vydíráním druhého žádného kompromisu nedosáhneme. Ano, lehce se odchází ze vztahu, kde je buď rozumná domluva, či absolutní nezájem nebo alergie, která vyvrcholila do stadia, které dává notnou dávku odvahy jednat.

Však povětšinou je to právě ta lenost, která našeptává, že není kam jít, z čeho žít, kde a kdy se objeví nový partner apod., takže jistota "zůstat doma" paradoxně vyhrává, partneři si nasazují své masky a pokračují v rolích jako v divadle.

Toto je smutný pohled, právě proto s tím již Vesmír sám hodlá něco dělat. Energie vedené v tomto období Vodnářského Věku jsou příchutě lehkosti, intuitivnosti a prohlédnutí Závojů Nevědomí.

A tak pohár přetéká již rychleji, náhle dostáváme sílu, o které se nám ani nesnilo, která již nebublá v ustavičném programu ega a výčitek svědomí, že jsme někoho udělali nešťastným. O co méně je Bůh v nás, než v tom druhém? Proč tedy jsme ochotni ranit Boha v sobě, popřít jej, však v tom druhém si to nedovolíme?.. Jsme zodpovědní v první řadě sami za sebe, pokud potlačíme v obětování se pro druhé své pocity, zradíme svou Cestu, své naplnění, a tento pocit nezakryjeme ani postavením se do role zodpovědnosti vůči dětem. Tyto děti totiž často v dospělosti vyčtou svým rodičům jejich dětství plné ponižování, hádek, útoků a křiku...

Pracuji s klienty již řadu let, toto jsou mé zkušenosti skrze nekonečně mnoho případů, které mou praxí prošly.

Půlka roku co nevidět zaklepe na dveře a právě proto je důležité podívat se sobě do nitra, jestli to Slunce, které září na obloze, je také ve mně... Odstranit zbytečné mraky a žít v souladu sama se sebou.

VĚTA TÝDNE - DŮVĚŘUJI, ŽE SI OD ŽIVOTA ZASLOUŽÍM JEN TO NEJLEPŠÍ...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode