Renatin týden: 31.10.2016 - 6.11.2016

01.11.2016 14:46

Přátelé,

vítám vás v novém dušičkovém měsíci.
Máme za sebou silný říjen, jenž svou kontroverzní, až agresivní energií se dvěma novoluními 1.10. a 30.10. velmi přispěl k našemu přehodnocení všeho klíčového.
Měli jsme možnost nahlédnout mnohem hlouběji do svého nitra ohledně našich potřeb, našich tužeb, mnohdy jsme se cítili roztříštění na kusy jen proto, abychom se opět mohli pouskládat, ale teď již jiným způsobem. 

Listopadový měsíc, poskytující energii zastavení se, upokornění se, je známý svým úkolem věnovat svůj čas vzpomínce našim drahým zesnulým. Není nutné chodit přes rok na hřbitovy, abychom si vzpomněli na naše milované, nosíme je navždy v srdci, a proto budou stále s námi a my s nimi. Však čas věnovaný nyní k tiché vzpomínce projitím územím pomníků a hrobů, ozdobených chryzantémami, andílky a svíčkami, je časem věnovaným sama sobě...

Mnoha lidem se tato období nesou velmi těžce. Připomínka odchodu blízkých a trápení v nemoci či tragické nehodě je velmi bolavá. Ale právě proto je potřeba se zastavit, připustit si pomíjivost všeho, dnes na tomto světě jsme a zítra již být nemusíme...
Nebránit se této myšlence, mít odvahu si jí připustit a podle toho začít žít...

Všechna naše snažení a pachtění se po stále větším komfortu, zajišťování si nějakých jistot, které jsou jako mýdlové bubliny, předhánění se a soutěžení před sousedy či rodinnými příslušníky, to jsou naše iluze, které máme velkou  možnost prohlédnout právě v tomto období dušiček.

Následkem nemá být ochrnutí ve strachu, ba naopak. Nadechnutí se něčeho, co není pomíjivé, co je Věčné...
Absolutní klid a smíření, tato energie proplouvá hřbitovními zdmi, pochopení nepochopitelného a náhlá uvědomění našeho záměru Duše. Kam jít a kam nejít, s kým jít a s kým nejít a hlavně mít odvahu vše realizovat. Vše má svůj čas, proto ne zbrkle, však v dozrání ve své časové ose, které dávám svůj vnitřní souhlas.

Tak od toho máme svátky zemřelých. Pomodlení se za klid duší, které jej nenašli za života hmotného, je jako vyslat andělská křídla, která vytváří ochranu v záhrobním světě. Vyslat odpuštění a poprosit o odpuštění je vhodné i po mnoha létech, neboť tyto myšlenky dolétnou k dotyčné duši bez ohledu na čas. Ve Vesmíru čas neexistuje, je jen Nyní, posvátné Teď, v němž se realizuje vše okamžitě.
Pokud se nám to podaří pochopit a pojat to zde na Zemi, začne se nám realizovat vše, co vyšleme, velmi rychle. Doslova okamžitě!

To je pravá manifestace dokonalého Člověka, který si uměl a umí odpustit svou nedokonalost v egu a zároveň si uvědomit svou pravou identitu ve svém Já, ve svém srdci.

Proto prosím nechtějte přeskočit toto smutné období, jenž vám může poskytnout náhlý vhled do pravé Podstaty Bytí. Jen se ztišit, upokornit a dovolit si prohrábnout se ve svých potlačených myšlenkách a vzpomínkách. Můžete si prožít přenádherný okamžik Ticha, kdy se ve vás rozsvítí všechny ty svíčky a provoní vás úžasná vůně zmiňovaných chryzantém... Neboť tak nějak voní každá Duše ve své hloubce...

VĚTA TÝDNE - JÁ JSEM KLID, JÁ JSEM VĚČNOST, JÁ JSEM LÁSKA...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode