Renatin týden - 4.4.2016 - 10.4.2016

04.04.2016 05:53

Milí, 

 
Dnes bych se chtěla věnovat pojmu "vnitřní dítě". Nakolik se cítíme být v sobě uvnitřnění, šťastní, lehcí a zdraví, natolik se daří našemu vnitřnímu dítěti. 
Kdy jindy než na jaře, kdy postupujeme očisty těla, zvláště našich žlučníků a jater, máme možnost poznat, v jakém stupni rozkvětu či rozkladu se nachází naše symbolické vnitřní dítě. Stává se totiž výslednicí našich rozhodnutí, našich názorů, postojů k situacím v rodinách i ve světě. Odráží se v něm také celý náš dosavadní průběh Života od prenatálního věku maminky v bříšku.
 
Co se skrývá za pojmem chtěné a nechtěné dítě? Mnozí klienti se mi svěřují s pocity velké dávné bolesti, kdy se dozvěděli, že jsou "nechtěnými dětmi". Může být náhoda zrození takového zázraku, jako je lidský život? Prosím, zamyslete se. Jen proto, že se to zrovna nehodí a pár při milování myslí na vše, jen ne na zplození potomka, nemůže se zastavit daný model karmického vtělení duše, která z vyšších důvodů prostě čekat nemůže. 
 
Plánování rodičovství je již velmi zastaralý pojem, mnoho párů si uvědomuje, že zde hraje významnou roli Boží vůle, do které zasáhnout je čím dál obtížnější. A tak selhává klasická antikoncepce či jiná ochrana a dochází k napojení se na spirituální vlákno duše, která je již připravena. Že rodiče nejsou, to je jí jedno:)
 
Anebo  opačně, partneři plánují a těší se a zkouší a zkouší a každý měsíc dochází k rozčarování a smutku.. Po té absolvují lékařská vyšetření, která velmi často potvrdí zdraví u obou z páru a pokrčení ramen.
 
Tomuto tématu otěhotnění po odblokování z traumatů z dětství či dávných inkarnací, pochopení osudové cesty či "zmoudření" a upokornění se, se budeme věnovat v dalším pokračování v příštích příspěvcích.
 
Nyní se zaměřím na ty případy, kdy se v člověku nese stín pojmu "nechtěného". Minule se mi rozplakala žena ve středním věku, která se stále nemohla smířit s tím, že byla jakýmsi problémem a ne radostně očekávajícím dítětem!. Krásně upravená, sebevědomá žena, se najednou stala tím malým, smutným dítětem, které se dožaduje lásky a utěšení, aby mohla ucítit povzbuzení a smysl svého Života...
Její kariéra a vzhled byl jen odrazem dosáhnout v životě co největších úspěchů, aby byla schopna uvěřit v to, že je plnohodnotnou Bytostí, bez které by byl náš Svět neúplný... Svět jejího vnitřního dítěte byl v troskách...
 
Najednou odhodila roli té silné ženy, která stále jen dokazuje a obhajuje svou inkarnaci a stala se malým děvčátkem. Její vnitřní dítě prostoupilo celé její dospělé tělo, to dítě, které chtělo cítit lásku obou rodičů od prvopočátku a místo toho jen slyšelo, že je "problémem"... Slzy jí stékaly ve sténání bolesti, zapomněla na to být silnou a hlavně ne zranitelnou. Ta obrovská energie nelásky se vznesla jako černý balón a odplul nenávratně pryč. Až vytekla poslední slza, lekla se, že její makeup je znehodnocen, lehce jsem jí tedy objala a přitiskla její hlavu na mé rameno. Nebránila se, objala mně, nejprve křečovitě, nakonec se do mně vpila jako do své maminky, po které tolik toužila...
 
Došlo k uzdravení jejího vnitřního dítěte, které v emočním sídle v soláru žije. Každý z nás jej má. Stojí za to ztišit se a podívat se vnitřním zrakem, v jakém stavu se nachází. Možná budete překvapeni. Snaží se upoutat pozornost kdykoliv, kdy je nám nepříjemně, jsme ve strachu a fóbiích, ve výčitkách za svou minulost. Touží po odpuštění, po naplnění, pohlazení. Kým? No přeci námi samotnými, kdy odpouštíme těm, kteří nám ublížili a hlavně odpouštíme sobě, že jsme si ublížili nepřijetím se.
 
Kdo má své vnitřní dítě zdravé a veselé, cítí se také tak převážnou část dne. Zvládá situace s nadhledem a v noci dobře spí. Nikomu se problémy nevyhýbají, rozdíl je však v tom, že tento člověk v nich nevidí problém, ale výzvu...
 
VĚTA TÝDNE - MÉ VNITŘNÍ DÍTĚ JE UZDRAVENÉ A PLNÉ LÁSKY!
 
S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

 

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode