Renatin týden: 5.12.2016 - 11.12.2016

05.12.2016 11:41

Přátelé,

jsem opět s vámi, těším se na vás pokaždé, když usednu k psaní. V kolektivním Vědomí se totiž v tu chvíli sepne naše společná energie Sdílení se. Být takto v propojení vytváří na Zemi mnoho dobrého, neboť jsme v jedné tónině Bezpodmínečné Lásky.

Prosincový měsíc je nejblíž této frekvenci, blížící se Vánoce podporují Kristovské Vědomí v každém z nás, jakéhokoliv vyznání, dokonce i u tzv. bezvěrců.

Neexistuje člověk, který by "nevěřil". Setkávám se ve své praxi s lidmi, kteří tvrdí, že nechápou, proč za mnou přišli, protože v nic a ničemu nevěří...
Přesto je Zákon Přitažlivosti poslal za mnou, dnes, kdy je velmi mnoho tzv.channelingových přenosů informací, si vyberou mne.
Proč asi? Co v jejich duši dříme a zároveň volá po vědomém probouzení se? Jakými těžkými situacemi prochází? 
Každého z nás trápí něco jiného, pro někoho je velmi ubíjející představa stěhování se do jiného místa, pro druhého je již nesnesitelná situace zůstávat stále v původním bydlišti. Někdo si neumí představit odejít od partnera, byť jejich soužití není klidné a laskavé, dokonce žijí v násilí psychickém či fyzickém, druhý balí kufry již při podezření z nevěry či po přečtené esemesce.
Proč se tedy chodí ptát na radu, jak to vidí Hvězdy či Nebesa, co je pro ně dobré, když v nic nevěří a prohlásí, že věří jen v sebe?

Tímto se probouzí jejich část Nadduše, která je ještě v nich spící. Neboť člověk, který věří sám v sebe, je vlastně nejsilnějším věřícím:)

Nic není od nás odtrženo ani vzdáleno, to je jen fikce iluze, která se nám snaží namluvit, že Bůh je od nás velmi vzdálen a dosáhnout jej je jen pro některé zvlášť nadané jedince.

Proto tzv. channelingové zprávy z Hůry jsou vlastně nahlédnutím do nitra Duše člověka, kde je třeba zaměřit se na její Záměr.
Co v této inkarnaci má zadané jako Záměr Duše, jestli kráčí po vytýčené Cestě, jaké překážky má před sebou, jaké již za sebou, čemu se vyhýbat, co naopak neobcházet.

Takže Milovaní, prosím, věřte sama v sebe! Tím se přiblížíte Bohu nejvíc, jak to jen jde ve svém sebeuvědomění, že nejste nikým a ničím jiným, než JÍM!

Úskalí na této cestě patří našemu Egu, které si nesmí přivlastňovat tuto "formu", byť je taktéž součástí Božství.
A v tomto kolotoči znovuzrozování se ocitáme stále znovu a znovu, než to všechno pochopíme, přestaneme se konečně urážet a zaobírat se jinými "hloupostmi" našeho malého já, jako je souzení druhých a stálé srovnávání všeho se vším.

Vše je totiž dokonalé tak, jak je. Vše je potřebné pro hluboké pochopení prožívání Polarity zde na Zemi Dobra a Zla. 
Toto odhalení naprosté a jedinečné Svobody se opět přibližuje právě nyní v konečné fázi cyklu před koncem roku, kdy je citlivost chápání a uvnitřnění prosáknuta jedinečnou esencí Kristovy Lásky, která zraje jako víno v čím pozdnějším období, tím chutnějším mokem pro naši Duši se stává.

Uběhlo přes dva tisíce let, toto víno Poznání dozrálo právě pro tuto chvíli. Nyní je již možné v úrovni Vědomí Lidstva konečně chápat naplnění Jeho slov a skutků.

VĚTA TÝDNE - ODDĚLENÍ OD BOHA NEEXISTUJE... ON JE VŠE.

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode