Renatin týden: 5.9.2016 - 11.9.2016

05.09.2016 15:33

Přátelé,

vítám vás v novém školním roce, který neovlivňuje jen děti, ale nás všechny společně.
Vše je propojeno se vším, tudíž i naše vnitřní děti prochází jakýmsi "nástupem do školních lavic" s výukovým listem posledních čtyř měsíců tohoto roku.

Automaticky se sepnou naše programy, které ještě nejsou zpracovány. Čeho se týkají? Zkuste u těchto řádků nyní zapřemýšlet, co byste chtěli mít již za sebou, s čím otálíte anebo stále čekáte na ten správný okamžik.

Ono totiž čekat na tu správnou chvíli můžeme i několik inkarnací... Z hlediska Duše se nejedná o žádný čas, pro ní čas neexistuje,  z hlediska lidství se nám to jeví jako nesmírně dlouhý proces.
Ohromnou výhodu tudíž nyní máme, neboť v tomto posvátném chronologickém čase nastalo období, kdy si správné načasování Duše i Lidství hrají do noty.

Co to znamená? Zářijové energie stále podporované Lví bránou z 8. 8. otevřením portálu pro příjem vysokých vibrací Lásky nás tahají jako ty naše děti do výukových lekcí opět zopakovat látku starou a přitom se přiučit na nových výzvách.

Ve čtvrtek minulý týden proběhlo Novoluní, které již bývá srovnatelné s emočními výkyvy jako u Úplňku. Napětí a přitlačení "ke zdi" se mnohdy zdá na nerozdýchání. Čili přes fáze Luny máme velkou možnost nechat vybublat vždy to, co z pohodlnosti nebo prostě ze strachu potlačíme a nevěnujeme se pocitům podvědomí. Jedna praktická rada - chcete-li mít zdravé a dlouhé vlasy, zastřihávejte je pár milimetrů pravidelně v Novu.

Zažíváme tudíž příležitosti dostat se ke své Vnitřní síle skrze uzdravení svého Vnitřního dítěte. 
Kterýkoliv klient, který je ke mně přiveden, má nějakým způsobem poraněné Vnitřní dítě. V našem emočním sídle soláru se nachází tento fenomén, neb břicho je naším parametrem bolesti a vzruchů a na to právě reaguje aspekt dítěte, jak bezpečně se cítíme zde na Zemi.

A tak za perfektní tělesnou schránkou a vystupováním se mnohdy nachází bezbranné a sešněrované dítě s mnoha bolestmi prožitými od prenatálního věku maminky v bříšku. Pokud tyto bolesti zůstanou nepořešené, stanou se časem zhoubnou energií, která bude chtít zákonitě vyjít ven. Nelekejte se, nemusíte ihned hledat léčitele či psychoterapeuta, abyste "odblokovali" své vzpomínky a přiznali si z hloubi svého nitra, čeho se tak moc bojíte a proto hrajete hry, které vás ochrání před další velkou bolestí. Je pouze potřeba si to přiznat. A zastavit lavinu přikyvování či neustálého obviňování okolí.

Člověk si totiž vůbec není vědom toho, že "něco hraje", většinou si to uvědomí, až je na to někým upozorněný. V tu chvíli jako byste píchli do vosího hnízda, okamžitě tak poznáte, na čem jste... Pokud jste pravdiví a máte soulad, to znamená, že se prezentujete jak uvnitř, tak navenek, nic se vás nedotkne. A o tento soulad nyní jde...

Celý Vesmír svolává odvážné Lidské bytosti, aby se staly nástrojem ostatním, kteří žijí v úrovni strachu. Zalomcovaly s nimi i za cenu reakce slovního napadení a "rozkmotření se", neboť zde nejde o pochlebování za každou cenu, abychom měli krásné mezilidské vztahy. Tímto si jen pěstujeme energii falši, za kterou se schováváme, jak chceme být dobří.

Vzchopit se a umět se nebát podívat do našeho nitra, jak vypadá naše Vnitřní dítě, které se často chrání nabranými kily, je tématem této nádherné transformační doby. Komu se nyní nezalíbila poslední věta, je to přesně vaše téma. Sebetěžší situace nemohou ničeho ubrat na pojmenování - nádherné transformační doby. 

Být v souladu sama se sebou neznamená snažit se, aby mně všichni milovali. Kdo nemiluje sám sebe, je přímo závislý na této energii. Proto je třeba začít od sebe a všechny kostlivce ze skříní vyhodit...

VĚTA TÝDNE - UZDRAVUJI SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ PŘIPUŠTĚNÍM SI A PŘIJETÍM VŠECH SVÝCH POCITŮ NELÁSKY...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode