Renatin týden: 7.11.2016 - 13.11.2016

09.11.2016 14:24

Přátelé,

vítejte v týdnu Svatomartinských oslav:)
Dušičkové období vystřídá nyní energie Hvězdného portálu 11.11.  V pátek toto datum sepne v každém z nás kód propojení mozkových vln, které vytvářejí další ohromnou příležitost přirozeně splynout s pětidimenzionálními vibracemi na naší Zemi.
Co to znamená z praktického hlediska? Pokaždé, kdy pohlédnete na hodiny a uvidíte čísla 11.11., jste automaticky vylazováni na co možná nejvyšší a nejčistší energie, kterých můžete v daném okamžiku dosáhnout. Brousí se vaše mysl, tím, že se obrušují ostré hrany egoistického smýšlení, do popředí se dostává vyšší smysl všeho, postupně jste schopni vidět jedny a tytéž situace z různých úhlů pohledů.

Jistě jste si toho už všimli, že vás přitahují stejné vibrace čísel. V noci rozsvítíte mobil či pohlédnete na hodiny na stěně a nechápete jak to, že se již několikátou noc budíte ve stejný čas, třeba v 3.33, 4.44, apod.. Všechna čísla mají svou numerologickou hodnotu, mimo to si máte všimnout i toho, že vás budí právě pročišťování orgánu, který v tu dobu má odpočívat.

Vibrace čísel 11.11. má nejsilnější frekvenci k posunutí se do času v prostoru mezi Nebesy a Zemí. 
Proto nenechejte si ujít tento velmi silný, výjimečný den "pouze" v oslavě všech Martinů, kterým tímto přeji vše dobré:)
Martin na bílém koni je zároveň předzvěstí příjezdu mytologického Pegase či Jednorožce, ježto se považují za symboly štěstí a splněných přání.

Pokud si dopřejete tradiční Svatomartinskou husu, pochutnejte si:) Krásné zastavení se v pátečním podvečeru je příslibem radosti a spontánnosti se svými blízkými.
Kdy naposled jste si dopřáli být obslouženi v příjemné restauraci? Najít si čas a vychutnat si okamžiky sdílení s druhými, k tomu slouží tyto sváteční chvíle.
Zároveň v propojení si uvědomění, co všechno se v tento den může spustit...

Do konce roku bude chvátat každý den jako splašený, v tyto dny by jistě mělo platit, co mohu udělat dnes, neodložím na zítřek.

A naopak nelpět na tom, abychom puntičkářsky měli vše uklizené a srovnané dle šablony.
Velký perfekcionismus odvádí pozornost od mnohem důležitějších vjemů, které bychom měli ve své duši akceptovat. Mnohdy "nicnedělání" je pro duchovní růst člověka hodnotnější, než ustavičná práce v domě či kolem něj. Tím nemám na mysli promarněný čas u televizních manipulujících pořadů či "klábosení" o ničem:)

Nechejte prosím všemu volnější spád, pokuste se nic nedržet. Vdechněte v těchto dnech svému Životu nový nádech nepopsatelných možností, nových nadějí a uvolnění se ze starých pout, ať již myšlenkových, či vztahových.

Přeji vám nádherný prožitek pátečních láskyplných energií 11.11. v moudrém pochopení toho, co je a co již pro vás není vhodné a dobré.

VĚTA TÝDNE - JSEM OTEVŘENÝ(Á) NOVÝM MOŽNOSTEM, KTERÉ PRO MNĚ NEBESA PŘICHYSTALA...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode