Renatin týden: 14.11.2016 - 20.11.2016

15.11.2016 16:40

Milí Přátelé,

tak jak se cítíte po překročení portálu 11.11. ?  
Prožili jste vědomě páteční den, nechali jste pootevřenou mysl k zametení a přetransformování všech vašich zbytečností, které zakalovaly jasnost vnímání, o co vlastně ve vašem záměru Duše jde?

Většina z vás jistě ano, neb jinak byste nenašli čas a chuť ke zklidnění se u těchto řádků. Vy, kteří máte obavu, že jste vše nestihli a neprožili tak, jak jste si představovali, buďte uklidnění. Stačila jen vyzářená prosba, nechť se "zúčastníte" tohoto procesu, aby vám tzv. nic neuteklo:)
Věřte, že samotný Zdroj si již pohlídal a pohlídá každého, kdo nějakým způsobem rezonuje svým myšlením a přístupek k Životu s Dobrem.

V pondělí 14.11. proběhla další vysokovibrační "chuťovka":) v podobě superúplňku v Býku, největším za posledních 68 let. Příště se obdobný ukáže až v roce 2034. Ještě několik dní bude opět silně ovlivňovat naše emoce a situace včetně karmických nejméně jako při posledním úplňku v říjnu.

Jakkoliv se nyní cítíte roztržití či naopak jasně víte, co chcete, vše může být přesně naopak...:)
Účelem je poodkrýt závoj všech závojů a vnuknout spásnou myšlenku, která vám pošeptá, že čím víc víte - tak víte co:)
Roztřesení půdy pod nohama u těch, co si jsou jisti sami sebou a naopak posílení víry věčně pochybujících, to je nyní aspekt, který rozbrnkává naši vánoční notu. Již nyní totiž máme naciťovat jakousi posvátnost vzhledem k blížícím se Kristovým svátkům. Tato energie je jako vlna, která spolehlivě ochrání a ohřeje před vším napětím, které bude vánoce provázet.

Zkuste se prosím již nyní nad tímto zamyslet a každý den si pro sebe udělat chvíli, kdy budete naprosto sami. Jen vy a Bůh... 
Zkuste se již nyní nalazovat na všeobjímající energii Lásky, která jasně praví, já a Bůh jsem jedno, však Bůh je víc...
Vzpomínáte? Kde jste to slyšeli? Nezdá se vám, že poselství Kristovo by už konečně mohlo rozeznít naše vnímání natolik, aby bylo učiněno zadost jeho nepochopení působení na Zemi?

Pokud se začneme ladit až kolem 20. prosince, kdy reklamy na nás budou útočit ze všech stran a o ničem jiném se nebude povídat všude, kam vejdete, může se stát, že vůbec nezachytíme ten správný Boží signál, vysokovibrační, téměř neslyšitelný zvuk, který má schopnost přeměnit v nás alchymisticky kov ve zlato...

Proto vás, Drazí, upozorňuji již nyní. Než se s tímto Božím tónem ztotožníte, uplyne opět mnoho dní. Řekla bych, že nemáme čas ztrácet čas...
Však přesto anebo právě proto je potřeba udržovat Přítomnost, jako jedinou fyzikální jednotku jistoty, která se naprosto obejde bez podpory minulosti a budoucnosti...

VĚTA TÝDNE - ENERGIE OPRAVDOVÉ LÁSKY CHUTNÁ VŠEM STEJNĚ...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode