Renatin týden: 8.8.2016 - 14.8.2016

08.08.2016 13:57

Přátelé,

nastává další týden jiskřících dní, které jen potvrdí minulou "předpověď". Novoluní, které proběhlo 2.8., vneslo mnoho jasného do situací zahalených závojem. Každým srpnovým dnem se otevírá portál vysokých fotonických vibrací Lásky, upřednostňujících jasné řešení, jasný vhled a jasný posun na naší Cestě.

Dle máyského kalendáře jsme zdárně ukončili trecenu Oc - bezpodmínečné Lásky a vstoupily do dalšího třináctidenního cyklu Akbalu - Noci. Co to znamená? Nastává období snů a vizí, které prorůstají skrze spánkové procesy do vědomí dne a způsobují, že si mnohdy nebudeme moci uvědomit, co je realita a co iluze.

Dávejte si prosím pozor na ukázkové vnitřní vize, které se vám mohou prolnout při běžných pracích, u řízení auta, při nakupování, prostě tehdy, kdybyste nečekali, že vám mohou přijít nějaké intuiční zprávy.
Právě že je neočekáváte a jste zaujati činností, se může roztěkaná mysl soustředit na jednu věc a vytvořit tak prostor pro zážeh světla, které proletí středem mozkových hemisfér a vytvoří tak spojnici  z bodu A do bodu B. V první chvíli vůbec nemusíte pozorovat o co se jedná, však v dalších zpozorníte, neboť procítíte jakýsi vzdušný prostor v sobě, odlehčení, nadnesení "celého člověka". Tato lehkost je přesně to pravé, na co čekáme, ať vědomě, či nevědomě.

A teď je to jen na nás, zda-li si necháme tuto příležitost proklouznout mezi prsty a zahltíme vniklou prázdnotu ihned dalšími vjemy ega, anebo si jen líbivě zavrníme a necháme vše plynout...
Odtok toxinů mysli i těla se totiž přirozeně spustí, podmínkou je ticho a klid, introspekce do nitra a zaměření se do našeho Jáství.

Síla temnoty noci způsobuje náhlou představivost, i tu nejdivočejší, která nabírá na intenzitě právě s touto trecenou. 
Síla vize je přímo úměrná s jejím uskutečněním, takže pokud před usnutím či kdykoliv v noci procitnutím vámi probleskne, věnujte jí pozornost, zapisujte si sny, představy, které se vám vrací.
V čem jsou podobné? Jsou to vaše nenaplněné touhy, anebo realizovatelné sny, které jsou již na spadnutí ve zhmotnění se?

Během těchto dní můžete zažít nezažitelné, neboť se prolnou světy Světla a Temna. Obojí se snaží být v rovnováze a obojí vám nabídnou svou sílu. Temnota je jen nepřítomnost Světla, sama o sobě nemá žádnou moc, moc dostává jen díky naší pozornosti. Takže pokud nechcete dávat energii Temnotě, nejdříve ji přijměte jako spoluhráče, kterého se neobáváte, se kterým nesoupeříte a kterému jste vlastně vděční, že díky ní můžete poznat opačnou polaritu Světla ( Dobra ).

V těchto dnech se vůbec nebudeme nudit:)  Ostatně vy, kteří jste vědomí,  se již ani nudit neumíte. Nudí se jen člověk, který ustavičně hledá naplnění vně sama sebe, proto se stále zaměstnává něčím či někým.
Jen tím chci říci, že Nebe přichází na Zem, že nepředstavitelné se stává skutečností, že příležitostí pro svůj duchovní růst máme nyní tolik, jako nikdy, ani za doby Bájné Atlantídy. Nová Země, která se rodí v porodních bolestech nás všech, kteří jí milujeme a ctíme, si dobře uvědomuje, kdo spolupracuje, kdo vnímá a neignoruje, tím si každý z nás doslova ukládá poklady v Nebi, které v tomto období se velmi rády již pod svou tíhou realizují a snášení na Zemi do našich otevřených náručí...

VĚTA TÝDNE - TMA NEMŮŽE SVĚTLU UBLÍŽIT, ALE SVĚTLO MŮŽE TMU ROZPUSTIT...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode