Renatin týden na téma: Jak se cítit lépe po stránce fyzické i duševní

01.03.2016 05:54Milí,

stále mně ruce vedou klouzat po klávesnici v duchu našeho stravování.
Vítám vás tím u dalších rad, jak se cítit lépe po stránce fyzické i duševní. Co si z nich vyberete, je již jen na vás samotných:)

Rovnováha a harmonie ve všem. Kéž bychom se naučili naslouchat našemu tělu i duši, vyvážit vše pro Nejvyšší Dobro, neboť tím máme záruku, že dobře na tom budeme v první řadě MY!

Napětí a stres je velmi často spojen s konzumací toho, co není pro nás stravitelné a prospěšné. Pokles vibrací a tím i naší nálady je pak následkem. Prostě každá tělesná schránka má jiné požadavky. Velmi často si lidé po nekonečných problémech se svým bříškem, s nadýmáním a pocity těžkosti a plnosti ještě dlouho po jídle uvědomují, že jen přidáním si enzymů zakoupených v lékárnách moc nepomohou. Mnohdy stačí jen "najet" na dělenou stravu, prostě nemíchat páté přes deváté.
Rozdělit zvířátka a rostlinky.
Mnohdy zjistí, že to, co jim vždy pasovalo a na čem vyrostli jejich předci, prostě už není z hlediska vysokých energií Lásky dopadajících na Zem, vhodné nyní.  A také vzhledem k zamořenému životnímu prostředi a porážkám zvířátek, které nastupují svou cestu ve velkém stresu... Maso je samozřejmě touto energií zasaženo.

Balast z mléčných produktů a zalepení buněk lepkem je nejčastější poruchou nejen trávicí soustavy, ale celkově imunitního systému.
Pokud dávátě přednost bílému pečivu a vůbec lepku, obsaženém v kde čem, můžete si být jisti, že to vaše tělo pozná. U někoho dříve, u někoho později, však jednoznačně nikomu tato strava neprospěje. Časté pojídání výrobků z masa a polotovarů je na tom podobně.

Dnes se chci zaměřit na látku, zvanou homocystein. Je to jedovatá látka v krvi, která má svůj stupeň, ve kterém tělu neubližuje. Pokud je homocystein zvýšený, koledujeme si o problém. Od zánětů po vážná onemocnění, psychické problémy nevyjímaje.
Doporučuji vám najít si na internetu video s Dr. Karlem Erbenem. O moudrosti jeho slov a činů nepochybuji.
Základním aspektem pro udržení si hladiny homocysteinu ve zdravé hladině je dostatek vitamínů B6, B12 a kyseliny listové. Mělo by být samozřejmostí, že nám na požádání obvodní lékař nechá udělat z krve test ohledně této jedovaté látky.

Prosím, pokud si vážíte svého zdraví a jste vedeni k tomuto článku, neignorujte jej... Šiřte tyto zprávy dál, všem, kteří mají problémy, ale nejen těm. Pohlídat si správný přísun těchto vitamínů není zatěžující, v lékárnách se již prodávají přímo v tomto vyvážení. Ale samozřejmě že je lepší dostat je v přirozené formě. Třeba již tím, že si alespoň jednou týdně napustíte vanu, ve které rozpustíte dvě lžíce jedlé sody. Žíňkou si celý povrch těla promněte a nechte nasáknout touto odkyselující tekutinou každý pór i s vlasy. Poležte ve vaně co nejdéle, bez mýdla.

A v následujícím týdnu či hned den po se naložte do vany s rozpuštěnými alespoň třemi kostkami kvasnic. Vaše tělo v upraveném Ph se doslova "nacucne" béčkama. Celé tělo vám bude vděčné, ožijete i na duši:)

Například v banánech je obrovské množství béčka i hořčíku. Ten je taktéž stresem z těla vylučovaný v mnohem větší míře, než dříve. Po častých alkoholových dýchánkách odchází enormní dávka hořčíku. Nastupuje třes, bolest hlavy, stažený solár a hlavně nervozita, nedůtklivost, podrážděnost..

Zelený ječmen obsahuje kyselinu listovou, ten je také již běžně k zakoupení. Je jen na nás samotných, jak se chceme cítit, jestli toužíme po tom, aby náš chrám tělesný byl hezký nejen na venek, ale hlavně i uvnitř. Stejně i u velmi upravených žen či mužů je k poznání, jestli ta vnitřní krása je jen "nalepená", či pochází zevnitř. Tam samozřemě jde nejen o stravu, ale hlavně o Vděčnost, Pokoru a Lásku ke všemu a všem, která prosakuje navenek a v jakémkoliv věku dodává přirozenou krásu.

VĚTA TÝDEN - MILUJI POCIT, KDY JSEM VE SVÉM STŘEDU.

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode