Renatin týden - téma - TRPĚLIVOST

08.02.2016 05:36

Milí,

usedám k psaní na téma - TRPĚLIVOST. 
Stará moudrost praví, že trpělivost růže přináší... V jakém kontextu je to míněno? Trpělivost jako emoce klidu a moudrého vyčkávání bez napjatého očekávání, asi tak by se mohly popsat tyto ingredience. 

V životě se trpělivosti učíme stále. Od malička čekáme, až si na nás rodiče udělají čas skrze všechny povinnosti, aby si s námi hráli a věnovali pozornost, která je pro nás tak důležitá. V dospívání zažíváme první lásky, které většinou sladkohořce chutnají, stále čekáme, zda-li nám bude naše zamilování opětováno a povoleno rodiči, školou či vůbec společností.

Na školách skládáme zkoušky, kdy v bázni a mnohdy ve velkém stresu trpělivě do sebe soukáme učební látku. Přichází první zaměstnání, životní Láska, první dítě, stavba domu, prostě praktický Život, jenž obnáší ve svém barevném spektru neustále aspekty trpělivosti. Výsledky úspěchu se odvíjí od našich povahových vlastností a osudových záležitostí, které nám byly dány do vínku.

Žádný velký objev na světě v technologii, ve zdravotnictví, ve vědě jako takové nemůže nezažít opravdovou dřinu vydržet tlak proudění energií, které si dávají na čas vzhledem k Vesmírným univerzálním zákonům.
Vše "má svůj čas" a ani mistr Magické evokace nemůže být povýšen nad Boží Prozřetelnost a urychlit neurychlitelné...

Co je tím myšleno? Drazí, prostě jen to, že je třeba si uvědomit, že všechna přání se plní, však mnohdy v jiný čas, než je nám milo a pak také trochu jinak, než jak jsme si představovali...

Najít v sobě opravdovou kázeň a zkrotit své neposedné emoce, jenž stále vzývají člověka k jakémusi "urgování" a "smlouvání" s Vesmírem, kdyže tedy přijdeme na řadu, je v první řadě víc než důležité.

Většinou k tomu dochází, až se unavíme... Tisíckrát vyslaná prosba je tisíckrát vyslanou prosbou, Vemír není hluchý, jen se usmívá nad naší potřebou opakovat objednávky stále dokola, když již ta první je posílána ve vesmírném pořadníku k vyřízení... Vždy je třeba brát ohled na to, zda-li je vůbec pro nás splnění tohoto přání k užitku a v Boží vůli Nejvyššího Dobra.

A tak pokud si, Milovaní, opakováním své prosby vlastně čím dál víc uvědomujete vnitřním postojem nadhledu, že nejste v opozici s Boží vůlí a že můžete uvěřit splnění svého přání v tiché introspekci nejčistšího pokorného postoje, pak je více méně vyhráno:)

V tomto roce jsou dary Milosti připraveny jako perseidy, jen se rozletět na místo určení.
A tak nám všem přeji, abychom důvěřovali svému srdci, kde dlí Bůh a uměli se nestydět za svobodný projev Ducha, který mnohdy nekoresponduje se zažitými společenskými pravidly toho, co se hodí a co ne.
Životní energie nás nabádá být odvážnými a trpělivě naslouchat hlasu intuice, jenž nás vždy a za všech okolností chce a bude podporovat.

VĚTA TÝDNE - KDYŽ PŘESTANEME BÝT SE ŽIVOTEM V OPOZICI, STANEME SE VLÁDCEM...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*

www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode