Renatin týden: 1.8.2016 - 7.8.2016

03.08.2016 06:08

Přátelé,

vítám vás v srpnovém měsíci, napěchovaném sluneční energií Nové Země, podpořené Lvím portálem.
Ukázkově již prší lvovské energie ohnivého znamení. Můžeme to cítit všichni, jiskra, která podpaluje vášeň pro novou Cestu, ať již se týká zaměstnání, vztahů, dovolených a setkávání s přáteli. Léto graduje, vysílá nejžhavější zážehy a vytahuje z nás nejtajnější přání, na která jsme nechtěli či si nedovolili myslet.

Už není možno ničeho popírat. City vyplují na povrch, dostáváme chuť být sami k sobě upřimní a uvědomit si, co vlastně od Života chceme. Nastává nejsilnější měsíc co se týče energie síly, je třeba moudře s ní nakládat, do čeho jí vložíme, v tom bude expandovat. Použijeme - li jí na dobrou věc, znásobí se několinásobně, v opačném případě taktéž, však s destruktivní mocí bořit, ničit. Čili magická síla, která nás nyní obklopuje, je zde proto, abychom si dobře pouvědomovali, jak s ní naložíme.

Jakékoliv projekty, které se nehly z místa, mají nyní zelenou. Jakoby se odlepily, i Matka Země podporuje tento stav, který jí umožňuje nádech a pohyb po sobě samé, odlehčení z informačního biopole, přeplněné neustálými našemi vzdechy, obsahující žalostné energie nespokojenosti.

Buďte bdělí, Milí, co vám v této době bude blikat a vracet se, nutně potřebuje být řešeno či nějak uchopeno, rozhodně ne zameteno pod koberec či se tvářit, že nic nevím a nic neslyším.
V podzimních a zimních měsících by přišla nepříjemná daň za tuto ignoraci, ať již se týká našeho zdraví, různých investic, hlavně však investic vztahových, to znamená přiznat si, kudy se srdce chce vydat, co cítí, najít odvahu k hledání nových řešení a povzbuzení, neboť se  jimi Prozřetelnost chystá odměnit každého upřimného.

Známe pořekadlo - co má být, to bude, si nyní užije své. Osmý měsíc má ve své moci karmickou důležitost osmičky, která čeká na své " položení ". To znamená do symbolu nekonečna, harmonie ve všem, jak nahoře, tak dole. 
Vzhledem k ukončující etapě devítiletého cyklu v tomto roce, si již Vesmír poradí sám. Rozjeté transakce vzhledem k prospěšnosti či neprospěšnosti, se buď zázračně vzkřísí, nebo půjdou ke dnu.
City se buď zázračně rozhoří, nebo zcela vyhasnou, vypadá to, že nemáme na výběr, neboť buď a nebo jsou nyní synonyma, ze kterých se bude spřádat osudové vlákno do příštího devítiletého cyklu od roku 2017.

Stále mějmě na paměti, že jsme obdařeni svobodnou vůlí, stále mějmě na paměti, že ji nemáme brát druhým, ale ani si jí nechat od druhých brát...

V září si všichni uvědomíme, co nám osudový karmický měsíc srpen přinesl, či odnesl, jedna věc je však jasná, projdeme si změnami, na které jsme mnozí dlouho čekali či si vůbec neuměli představit, že by nastali...

VĚTA TÝDNE - KDYŽ DÁVÁM VŠE, NEMÁM CO UŽ ZTRATIT...

S láskou a požehnáním
léčitelka Renáta Rowena*
www.renatarowena.cz

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode