"SVÉ MYŠLENKY A PŘÁNÍ VYZAŘUJI V SOULADU SE SVÝM DOBROTIVÝM SRDCEM"

25.02.2014 20:00

Milí čtenáři,

v uplynulých poúplňkových dnech jsme mnozí prošli vnímáním jakéhosi prázdna, rozčarováním, uviděním situací z jiného úhlu pohledu.
Každý den v tomto roce je velmi zásadní na uskutečňování toho, co chceme - ale pozor, také toho, čeho nechceme...
Neboť čtyřka na konci letopočtu podporuje právě matérii, hmotu, uskutečnění našich snah a tužeb v létech minulých, ale hlavně roku loňského.

A tak když jsem dostala dotaz jedné klientky, jak je možné, že se vše tak rychle plní, ale zvláště to, co si nepřeje a čeho se bojí, nedivila jsem se, neboť těchto otázek stále přibývá...
V únoru se totiž  již mnohem rychleji dostáváme do jakéhosi energetického víru, který nás připravuje na Jarní rovnodennost.

Proto važme svá slova a přání, ať nedojde na rčení - Bohové nás trestají splněním našich přání...
Síla myšlenek a slov je od zmiňovaného úplňku aktivována s velkou dynamičností, vše je registrováno rychlostí blesku. Jen v Lásce volená přání, a zároveň všeho odevzdávání do Vůle Nejvyšší je cesta, kterou nezabloudíme, nikdy!

Na tento týden je vhodné oblékat se do sytých, zemitých barev, neboť měsíc se nachází v Kozorohu, Vodnáři a Rybách, jež plují vzdušně světle modrými, křišťálovými barvami. Nechť jsme tedy v rovnováze, dobře ukotvení s matičkou Zemí.
Popíjejte zázvorový čaj, doplňte vápník a jezte ryby, které pomáhají tělu vápník dobře vstřebat. Dopřejte si masáže, poděkujte svým nohám a věnujte jim svou péči.

Věta  týdne -

- "SVÉ MYŠLENKY A PŘÁNÍ VYZAŘUJI V SOULADU SE SVÝM DOBROTIVÝM SRDCEM"

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode