"VDĚČNĚ PŘIJÍMÁM SVŮJ TĚLESNÝ CHRÁM, NASLOUCHÁM A DĚKUJI KAŽDÉ SVÉ BUŇCE..."

04.03.2014 20:03

Milí čtenáři,

vstoupili jsme do týdne, který začíná masopustním pondělím. Je vhodné se řídit tradicemi a je vhodné si občas od masité stravy odpočinout?

Odpovídám na tyto časté dotazy vždy s notnou dávkou ohledu na svobodnou vůli, však i s jistou přímluvou za naše fyzická tělíčka, která si čas od čas opravdu přejí nadechnout se lehkostí, kterou zaštítí živá strava, přírodní šťávy a spousta čisté vody.

Každý z nás je originálem Božího stvoření, co pasuje jednomu, nemusí sedět druhému a naopak. Například zrozenci ve znamení Lva jsou vysloveně "masití lidé", kteří vesměs zeleninkovým salátkům moc neholdují a když, tak pod ním najdeme pořádný kus bifteku:)

Najít správnou míru v tom, co nám prospívá, aniž bychom si odříkali a své chuťové buňky trýznili, je uměním, kterému se však dá naučit za předpokladu, že dobře nasloucháme svému tělu.

Přimlouvám se tudíž za pocity, které čas od času jasně vyplouvají do našeho vědomí a prosí, abychom si svůj chrám, do kterého se nastěhovala duše - my, pěkně provětrali, protáhli po horách a v tělocvičnách, pohladili a v úctě sami k sobě, ať již jsme se svým vzhledem spokojeni či nikoli, pročistili a nechali toxiny vyplavit.

Mějme se rádi, učme se přijímat svůj vzhled a nechtějme vypadat jako ti druzí. Neboť právě proto se tak krásně odlišujeme, žádné šablony neexistují, ty jsme si vytvořili jen my sami...

Skrze naše oči a výraz ve tváři září dobrota a vděčnost, tou se navzájem obdarovávejme a najednou uvidíme, jak jsme všichni dokonale krásní...

Věta týdne -

 

- "VDĚČNĚ PŘIJÍMÁM SVŮJ TĚLESNÝ CHRÁM, NASLOUCHÁM A DĚKUJI KAŽDÉ SVÉ BUŇCE..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode