"VŠE JE, JAK MÁ BÝT, JEN BLÁHOVÝ PROTESTUJE..."

08.04.2014 19:12

Milí čtenáři,

dnešním dnem uzavíráme znamení Raka, ve kterém naše Luna proplouvá. Pozorujeme na sobě jisté emoční nálady, které nás od neděle provázely...

Zítřkem se již nadechneme znamením Lva, které je vedené naší silou a zodpovědností k Životu, našemu odhodlání jít správnou Cestou, byť je sebetěžší. A opravdu to takto vesmírně funguje - kdo má snahu a touhu jíti správnou cestou, byť je sebetěžší, tomu se dostává požehnání, i když o něm stále pochybuje. Neboť tato požehnání nemusí být zrovna vždy v souladu s našimi přáními a tak se divíme, že ať děláme co děláme, Nebesa či Bůh nás stále nechtějí vyslyšet...

Opak je pravdou, Prozřetelnost nás vždy vyslyší, naše modlitby a přání jsou vždy vyslyšena i když jinak, než my, pozemšťané, si představujeme.
Prosím nás všechny, nechť moudře odečítáme z našich situací a nápověd v běžné řeči s druhými či z televizních obrazovek, neb takto nám mnohdy jsou poslány odpovědi právě posílány.

Žádná modlitba a prosba není nevyslyšena, vše je zaevidováno do Vesmírné kroniky a vše je přetransformováno tak, aby nám to sloužilo ve jméně Nejvyššího Dobra.

Kdo jest moudrým a nenaléhá a pokorně s trpělivostí očekává, ten je odměňován... pak jen řídit se tímto vzkazem a nemůžeme zabloudit!

V tomto týdnu si projdeme znameními Lva a Panny, které ovlivňují náš krevní oběh a srdíčko, slinivku, tenké a tlusté střevo a trávení.
Důležitý je dostatek vitamínu C, v tyto dny je vhodné zastřihávat si a upravovat vlasy, budou silnější a zdravější, popíjejme čaj z meduňky, masírume si břicho, jezme spoustu zeleniny a zásadotvorných potravin a hlavně dobře odpočívejme a spěme!

Věta týdne -
-   "VŠE JE, JAK MÁ BÝT, JEN BLÁHOVÝ PROTESTUJE..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode