VZDÁVÁM SE VŠEHO A VŠECH VE JMÉNU NEJVYŠŠÍHO DOBRA

22.04.2014 19:14

Milí čtenáři,

prožili jsme Kristovy svátky, každý dle své víry a tradic. Měli jsme možnost nechat ukřižovat části svého ega, které nás vedou cestou odporu, výčitek, sebeobětování, neustálého honění se za iluzemi jistot.

Povedlo se nám to? Alespoň těm, kteří již nad Životem přemýšlí v niancích Boží lehkosti a zodpovědnosti zároveň za své činy a slova, věřím, že ano.

Ostatním, kteří se stále zlobí a obviňují všechny kolem, dají Nebesa ještě čas, ne však mnoho...Letoškem se každičká bytost na naší Zemi pohne ve vývoji, ať chce či nechce...

Dnes 22.4. slavíme svátek Země. Prosím za naší celou drahou Planetu, ať si najedeme chvilku a zastavíme se, nadechneme posvátnost Přírody a celou duší poděkujeme za její sílu a odhodlanost unést naše energie, které stále nejsou takové, které by si ona od nás zasloužila...

V týdnu projdeme znameními Vodnáře, Ryb a Beranem, v zátěži jsou naše křečové žíly, lýtka a holeně, lymfatický systém. Protahujme se výponem na špičky a zpět, masírujme nohy směrem k srdíčku, sprchujme je studenou vodou.
Pohyb, ať již rychlejší chůze či cvičení, je víc než vhodný, v neděli se dostává ke slovu Beran, který ovlivňuje hlavu, obličej, mozek a životní sílu v nás.
Moudře hospodařme s naší energií a hlavně nezapomeňme, že optimismus a přijetí v první fázi všeho takového, jaké to je a až pak stanovení si krůčku po krůčku dalšího přístupu k situaci, je důležitou učební osnovou, kterou budeme procházet tak dlouho, dokud nepochopíme...

Věta týdne -
- "BŮH MÁ JEN JEDNY RUCE A TO JSOU TY NAŠE..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová
*

ZE DNE 15. 4. 2014

Milí čtenáři,

máme tady opět úplněk, Luna se nachází ve Váhách a prochází zatměním. Je velmi vyjímečný, právě nyní v dubnu, kdy se na naší Zemi odehrávají doslova divy... a nejen v souvislosti s Kristovými jarními svátky.

Vyjímečné bude i novoluní, ano, duben nám přináší takovou směs divotvorných energií Lásky, že jen připravený je ustojí v harmonii sám se sebou.
Však nebojte se i vy, co si myslíte, že připravení nejste - vlastně na co?:) No přeci na své reakce, na své prožitky, na své pocity, které jsme si nyní, již v Nové Zemi po Jarní rovnodennosti doslova připravili pro svůj růst, pro své naplnění a chápání věcí nepochopitelných...

Také máte pocity, na které nejste zvyklí? Také pozorujete své každodenní kroky jako kroky někoho jiného? Tak to jste správně!:) Nedivte se vůbec ničemu, jen naslouchejte sami sobě a snažte se být celiství, nevýbušní a neagresivní, neboť duben nás učí žít s tím, co nám Nebesa nadělila do konce března.

Zítra vkročíme do znamení Štíra, který ovlivňuje pohlavní a vyměšovací orgány, močový měchýř a sexualitu. Pohlídejte si správné vyprazdňování, připomínám dostatečné pití vody s citrónem, jezením zeleniny a ovoce a také ořechů.

Od pátku do neděle projdeme znamením Střelce, který ovlivňuje naši pohyblivost, hlavně křížovou kost. Takže dostatek pohybu, každému takový, jaký je mu vhod, je víc než potřebný.
Dopřejte si báječnou masáž, nejlépe celkovou, opečovávejte se, mějte se rádi:)

Barevné ladění našeho oblečení se vztahuje na modrou, bílou a červenou.


Věta týdne -
-  "VZDÁVÁM SE VŠEHO A VŠECH VE JMÉNU NEJVYŠŠÍHO DOBRA...
                                                                    aby mohlo přijít to, pro co není v mém Životě místo..."

S přáním požehnaných velikonočních svátků

Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode