"ZÁZRAK ŽIVOTA POCHOPÍME JEN TEHDY, KDYŽ DOVOLÍME, ABY SE STALO NEČEKANÉ..."

24.06.2014 19:40

Milí čtenáři,

letní Slunovrat dostál svého naplnění v sobotu, vstoupili jsme Bránou do zahrady splněných přání...
Polovina roku je jako symbolický "Silvestr", kdy mnohdy zanecháváme za sebou nedořešené či napjaté situace, které se nám přese všechno úsilí nepodařilo pochopit a ani uchopit za ten správný konec.

Proto nechejme vše, jak je, s poděkováním Vesmíru či Bohu za lekce, kterých se nám dostalo, neboť pokaždé za strastiplnou zkouškou stojí strážný Anděl ochrany a nabídky smíření se se situací a přijetí nepřijatelného.
Teprve pak se mohou uvolnit napjaté energie z podvědomí, které zastiňovali správný úhel pohledu a teprve pak může dojít k vydechnutí si a novému, čerstvému nádechu, který bude obsahovat novou cestu sypanou novým Poznáním.

V červenci si již mnohdy ani nevzpomeneme na to, co nás tak trápilo v první půlce roku. Jakoby to byla dávná minulost...

Ve středu a ve čtvrtek jsme ve znamení Blíženců, které ovlivňují náš dech, plíce, průdušky a ruce. Nezapomeňte, že nejen inverze v ovzduší nás dusí, však náš dech nám berou hlavně naše úsudky a zkostnatělé předsudky, kterých se mnohdy držíme zuby nehty jen proto, že fungovaly našim předkům.
V pátek nastává Novoluní v 10.09 h, je vhodné držet půst, pročistit celé tělo, zvláště trávení, neb až do neděle bude Luna ve znamení Raka a ten silně ovlivňuje žaludek, dvanáctník a trávení vůbec.
V pondělí a úterý vstoupíme do Lva, proto zvolníme tempo s ohledem na naše srdíčko a krevní oběh.
Opět platí rada pohybu, hlavně chůze, je přirozená a velmi zdravá, bylinky, na vysoký tlak potraviny s obsahem draslíku - rajčata, banány, luštěniny apod.

Barevné ladění šatníku na tento týden je v barvách modré, žluté a růžovo-zelené.

Věta týdne - 
- "KDO CHCE KAM, POMOZME MU TAM - ALE POČKEJME SI, AŽ SI O POMOC ŘEKNE SÁM...."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

ZE DNE 17. 6. 2014

Milí čtenáři,

máme za sebou výjimečný páteční den třináctého ve Střelci s úplňkem k tomu. Ještě stále doznívají mohutné energie této kombinace. Věřím, že jste se nedali stáhnout pověrou o nešťastném pátku, která zbytečně nahazuje do podvědomí energii strachu a ta pak mnohdy způsobí, že se opravdu něco stane či se nedaří. ..

Jak myslíme, tak je... Čemu věříme, to je... Nabídka všemožných ochutnávek víry je nám stále k dispozici, však po průlomu tohoto klíčového dne se nám zužuje vnímání právě k tomu, co dává smysl našemu Životu, co jej obohacuje, okořeňuje, povzbuzuje.
K čemu je dobré být negativní, ustrašení, malověrní a zachmuření?... Zkusme se zamyslet nad touto výzvou, jen na nás je, kdy změníme úhel pohledu na Život, kdy se rozhodneme do něj zamilovat se vším všudy, jen na naše vyzáření se čeká, aby kouzelný Vesmír mohl odpovídat svou řečí, povzbuzením a dary, 
které ve své náruči chová a předává tomu, kdo už na něj slyší...

Proto slyšme slyšme! Jsme v půlce roku, připomínám, že tento rok je pod vládou Saturnu a vše se točí kolem splněných přání - zhmotnění - a hlavně kolem partnerských vztahů. Neignorujte své pocity, naslouchejte nitru i fyzickým vjemům a jednejte! Láskyplně, ne jako sloni v porcelánu:)

Ve středu a čtvrtek procházíme znamením Ryb, jež jsou o naší lymfě a chodidlech, chůzi. Odstraňujeme chloupky, kuří oka, bradavice. Od pátku do neděle jsme v Beranovi, který ovlivňuje hlavu, mozek a životní sílu. Vzhledem k sobotnímu Letnímu slunovratu odpočíváme, meditujeme, masírujeme kůži na hlavě a jemně taháme za vlasy, čímž uvolňujeme stažení v celé hlavě a obličeji.

Barevné ladění našeho šatníku je vhodné v barvách červené, fialové a křišťálové bílé.

Věta týdne -


- "ZÁZRAK ŽIVOTA POCHOPÍME JEN TEHDY, KDYŽ DOVOLÍME, ABY SE STALO NEČEKANÉ..."
S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode