ŽIJI LEHKOSTÍ A MOUDRÝM NADHLEDEM NAD SVÝM ŽIVOTEM..."

01.04.2014 19:11

Milí čtenáři,

dnešní den je zasvěcený aprílu, 1. dubna slavíme Den ptactva. Mnozí z nás se chystají na aprílové žertíky, které jsou mnohdy vytáčející a úsměvu nám moc nepřidají, než si s úlevou uvědomíme, že jsme tzv. obětí šprýmů.

Minule jsem vám slibovala, že po Jarní rovnodennosti se nám začne více dařit vidět vše z ptačího nadhledu a proto máme ohromnou příležitost se spojit se svými křídly a povznést se nad trampoty.
Symbol orla, vládce ptactva, je pro tento den a dny následující jako stvořený...

Mít sílu a lehkost zároveň jako král ptactva je nejen z duchovního hlediska pro nás pozemské obyvatele naší drahé Země víc než důležitý.
Proto udělejme si "srandu" hlavně ze sebe samých, nebojme se ukázat okolnímu světu, že nejsme tak předůležití a že naše vážnost a role, které zde máme a které jsme si utvořili, mají základnu v dobrotivém, laskavém srdci, které chápe a které vytváří úsměv na našich rtech.

Neboť není nad to, když tvář změkne právě tímto "Budhovským" úsměvem a které i v kritických situacích - nebo právě v nich, dokáže odlehčit to těžké, které dle Zákonů Vesmíru mají a musí mít v opačné polaritě to dobré...

Měsíček nám v tomto týdnu propluje znamením Berana, Býka, Blíženci a Rakem. Energie budou v zátěži naší hlavy, mozku, životní síly, plic, paží a rukou, v závěru týdne se přenesou do oblasti trávení.

Jak na rukou, tak na chodidlech začínají meridiány, které nesou energii všech orgánů. Promačkávejte pravidelně tyto body, třete si dlaně, neboť takto se probouzejí uzdravovací schopnosti našeho těla.

Oblečení vhodné na tyto dny jsou v barevném tónu fialové, bílé, modré a žluté.

Věta týdne -

-  !ŽIJI LEHKOSTÍ A MOUDRÝM NADHLEDEM NAD SVÝM ŽIVOTEM..."

S láskou a požehnáním
Renáta Rowena Bittová*

Zpět

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode