ČASOPIS ENIOLOGIE ČLOVĚKA

Přátelé, představuji vám ve Světě ojedinělý ČASOPIS ENIOLOGIE ČLOVĚKA❤️ jež pojednává o lidských možnostech a nepoznané vědě.
Soulad vědy a duchovního obzoru v mnoha velmi zajímavých studií podtrhují v první řadě speciální statě o jemněhmotných tělech z pohledu doc. Mgr. A. Vasiľčuka, CSc., NÁRODNÍHO LÉČITELE UKRAJINY.
Mnoho dalších, obohacujících, velmi zajímavých informací nasytí především náročnější čtenáře. 
Osobně se vám také představuji na tzv. Růžové dvoustraně s pravidelnými příspěvky s názvem MŮJ PRAVDIVÝ ŽIVOT. Součástí jsou pokaždé ÉTERNÉ PŘEDPOVĚDI na tři následující měsíce s ENERGETICKOU KRESBOU K LÉČENÍ, OCHRANĚ A HOJNOSTI. 
Časopis vychází 4 krát ročně, můžete si jej zakoupit u mne za 99 Kč, nebo objednat přes eshop:

https://www.enioshop.cz/vydana-cisla-a-predplatne

Dovoluji si nazvat tento časopis BUDOUCNOSTÍ LIDSTVA. Spojují se zde dva světy duchovního rozjímání s intuičními, jasnozřivými poznatky s vědeckými, probádanými dle Zákonů Univerza. 
Jen tam, kde dochází ke vstřícnosti a neupřednostňování jednoho před druhým, může dojít k souladu a uzdravení, ke zlaté ROVNOVÁZE. Nejprve v našich nitrech, posléze na naší drahé Zemi.

Tímto chci poděkovat p. Věroslavovi, tvořiteli a manažerovi tohoto díla, bez něhož by časopis neexistoval, za obrovské nasazení a oddanost při náročném ztvárnění tohoto svého životního úkolu. Nikdo z nás si neumí představit, co obnáší tato činnost, která přináší vítězství Světla nad Tmou...

 

ČASOPIS ENIOLOGIE ČLOVĚKA č. 20

objednat můžete zde: https://www.enioshop.cz/vydana-cisla-a-predplatne

 

 

 ČASOPIS ENIOLOGIE ČLOVĚKA č. 19

Součástí jsou opět RŮŽOVÉ STRÁNKY O MÉM PRAVDIVÉM ŽIVOTĚ, kde najdete náhled jak být LÉČITELEM SAMA SOBĚ.
Energetická LÉČIVÁ KRESBA je určena hlavně k léčení psychosomatických problémů s následnými fyzickými projevy. Můžete si jí stáhnout z magazínu KULATÝ SVĚT, vytisknout a mít ji pro svou potřebu či jí obdarovat své blízké. 
Její záření není omezeno časem!

objednat můžete zde: https://www.enioshop.cz/vydana-cisla-a-predplatne

 

 ČASOPIS ENIOLOGIE ČLOVĚKA č. 18

 

 

www.eniologiecloveka.cz

Kontakt

Renáta Rowena
Písek 522
739 84 Písek u Jablunkova
okres Frýdek-Místek

777 312 137

Fotografie použita dle Creative Commons arrowlili, pixelshoot  © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode